Blake Livley zapozowała do odważnego zdjęcia z nagim mężczyzną. Ryan Reynolds komentuje

Blake Livley jest nie tylko świetną aktorką. Nie boi się też wzbudzać kontrowersji, o czym świadczy jej ostatnie zdjęcie z nagim facetem. Jej mąż skomentował je bardzo dowcipnie, ale też trafił w sendo sprawy.

Blake Livley jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Jej kariera zaczęła się dzięki serialowi "Plotkara" i rozwija się dynamicznie. Małżeństwo z Ryanem Reynoldsem uważane jest za jedno z najlepszych w Hollywood, ale Blake na tym wszystkim nie poprzestaje i walczy w słusznej sprawie.

Blake Livley na zdjęciu z nagim mężczyzną

Blake Livley wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z nagim facetem w kuchni. Ona stoi ubrana w garnitur, on leży przed nią na kontuarze, nagi i rozkracza nogi między którymi stoi Blake. Ona trzyma go za kolana, on trzyma w rękach jej kieliszek.

Kojarzycie ten układ? Tak zazwyczaj pozują faceci z gołymi dziewczynami. Aktorka podpisała zdjęcie krótko:

Moja kolej!
 

Ta fotografia doskonale pokazuje, jak wygląda stosunek do kobiet w showbiznesie. Są traktowane jak nagi dodatek do mężczyzny, patrzy się na nie przez pryzmat ich seksualności. Blake świetnie to pokazała jednym zdjęciem, gdzie role nagle zostały odwrócone. Jej mąż, Ryana Reynolds świetnie zrozumiał jej intencje i napisał, dowcipny i boleśnie celny komentarz dotyczący nagiego przystojniaka ze zdjęcia:

Wygląda na miłego chłopaka.

Dokładnie tak mówi się o roznegliżowanych modelkach ze zdjęć i filmów. Blake Livley bardzo aktywnie walczyła o obronę kobiet w show-biznesie, kiedy rozpętał się w Hollywood skandal seksualny i ruch #MeToo. Wierzymy, że jej się uda osiągnąć cel.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: