Paweł Domagała został ojcem. Znamy płeć dziecka

Paweł Domagała został ojcem. Jego żona, Zuzanna, urodziła drugą córkę. Dziadkiem dziewczynki jest Andrzej Grabowski.

Wielka radość w rodzinie Andrzeja Grabowskiego. Jego córka, Zuzanna, urodziła córkę. Jak na razie nie wiadomo, jakie imię otrzymała dziewczynka. Pomimo tego, że aktor marzył o wnuku, jest bardzo szczęśliwy.

Andrzej Grabowski został dziadkiem

W rozmowie z "Na żywo" Zuzanna Grabowska potwierdziła, że jej 7-letnia córka Hania ma siostrę. Wyznała jednak, że nie zamierza opowiadać o szczegółach.

Po raz drugi zostałam mamą. Jestem szczęśliwa, ale nie zamierzam opowiadać publicznie o szczegółach tego wydarzenia - powiedziała.

Informacja o tym, że ona i jej mąż, Paweł Domagała, po raz drugi zostaną rodzicami, pojawiła się w mediach w maju. Grabowski dowiedział się o tym podczas świąt Bożego Narodzenia. Początkowo nie ukrywał, że wolałby wnuka, gdyż uznał, że miałby do niego lepsze podejście niż do wnuczki. Jednak gdy dowiedział się, że znowu pojawi się dziewczynka, był mocno wzruszony.

Początkowo pragnął, by w jego "babińcu" pojawił się wnuk, ale gdy okazało się, że to kolejna dziewczynka, bardzo się wzruszył - podawał tygodnik "Na żywo" w czerwcu.

Serdecznie gratulujemy!

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.