Olga Frycz potwierdziła, że urodziła i pokazała dziecko! "Jestem wdzięczna, szczęśliwa". Zdradziła też imię dziewczynki

Olga Frycz potwierdziła to, że została mamą i pochwaliła się zdjęciem maluszka. Aktorka ujawniła też, że dziewczynka ma na imię Helenka.

Jeszcze dzisiaj okazało się, że Olga Frycz została mamą. Być może informacja zostałaby zachowana dłużej w tajemnicy, gdyby nie Joanna Jędrzejczyk. W swojej relacji na Instastories zdradziła, że Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek zostali rodzicami.

Olga, Grzesiu, gratuluje Wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, buziaczki - mówiła.

Olga Frycz pokazała dziecko

Tymczasem świeżo upieczona mama postanowiła potwierdzić tę informację. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z maluszkiem! Do tego dodała obszerny post, w którym podziękowała opiece medycznej. Przy okazji zdradziła imię swojej pociechy. Okazuje się, że dziewczyna ma na imię Helenka.

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny. Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród.  Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam !
 

Gratulujemy!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Agora SA