Kinga Rusin zyska na konflikcie z Małgorzatą Rozenek? TVN chce jej dać nowy program

Wszytko wskazuje na to, że ostatni spór Rusin z Rozenek, może opłacić się dziennikarce. W mediach pojawiły się własnie informacje, że TVN szykuje dla niej nowy program poświęcony ekologii.

Głośny konflikt między Kingą Rusin Małgorzatą Rozenek-Majdan, mimo że został już zakończony, wciąż wraca na języki. Spór gwiazd skomentowało wielu celebrytów. Pikanterii całej sytuacji dodawał fakt, że obie panie pracują w tej samej stacji.

Po tym, jak Rusin i Rozenek zawarły rozejm, spekulowano że wcześniej obie zostały wezwane na dywanik do Edwarda Miszczaka. Karą za publiczne pranie brudów miał być zakaz pojawienia się na corocznym Balu Fundacji TVN. Według najnowszych doniesień, dzięki publicznej kłótni z "Perfekcyjną", Kinga może jednak więcej zyskać niż stracić.

Władze stacji doceniły zaangażowanie Rusin w ochronę środowiska oraz praw zwierząt. Jak donosi "Super Express" dziennikarka najprawdopodobniej poprowadzi nowy program poświęcony ekologii. 

TVN właśnie szuka dla niej formatu, który pokaże ludziom jak ważna jest ekologia. Nie ma problemu ze sponsorami, gdyż wiele firm stawia na ekologiczne rozwiązania i chcą zaangażować się w telewizyjny projekt, którego twarzą będzie Rusin - mówi informator tabloidu.

Spodziewaliście się takiego obrotu sytuacji?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>