"Co się z nami dzieje, do cholery?!". Agnieszka Hyży zszokowana sprawą blogerki, która miała znęcać się nad dzieckiem

Agnieszka Hyży postanowiła zabrać głos w sprawie Oliwi P., blogerki, która według doniesień męża znęcała się nad ich córeczką. Dziennikarka nie kryje przerażenia.

Agnieszka Hyży, która sama jest mamą, postanowiła skomentować sprawę Oliwi P., słynnej instamamy, która miała znęcać się nad swoją niespełna dwuletnią córeczką. Hyży nie kryje oburzenia.

Agnieszka Hyży komentuje sprawę Oliwii P.

Rodzinny dramat, który rozgrywał się w domu Oliwii P, przetoczył się szerokim echem po całej Polsce. Blogerka zszokowała wszystkich doniesieniem, że mąż porwał córkę. Następnie on pokazał nagrania, z których wynika, że kobieta znęcała się nad dzieckiem - wyzywała i szarpała malucha oraz zaniedbywała opiekę nad płaczącą dziewczynką.

Na ten temat powstał też materiał programu "Uwaga TVN", w którym obie strony zabrały głos.

Blogerka znęcała się nad córkaBlogerka znęcała się nad córka Screen uwaga.tvn.pl

Mężczyzna twierdził, że dziecko służyło kobiecie tylko do robienia zdjęć. Natomiast ona zarzuciła mężowi, że ten zdradzał ją jeszcze, kiedy była w ciąży. Dodaje, że kontrowersyjne nagrania powstały, kiedy mąż ją prowokował.

Sprawa jest skomplikowana, ale Agnieszka Hyży postanowiła zabrać głos w dyskusji. Dodała na swoim Instagramie bardzo emocjonalny wpis. 

 

Zaczęła od tego, że w sieci wszystko tak pięknie wygląda:

Tak właśnie (też) działa współczesny Internet. Wszystko fajnie, kolorowo, z uśmiechem i zamglonym filtrami. A miało być tak pięknie... Inspiracja dla innych, pewnie niejedna Instamama z podziwem patrzyła, podziwiała i się inspirowała. Dotarła do Was ta sprawa? - pyta swoje fanki.

Po chwili dodaje już dużo mocniej:

Filtra na mózg, przemoc, okrutność i prostactwo jeszcze nikt nie wymyślił... A szkoda. Myślę, że parę "profili" zniknęłoby bezpowrotnie. Może niektóre marki zastanowiłyby się dwa razy nad współpracą.

Agnieszka Hyży jest szczerze przerażona:

Nie feruję wyroków... ale jeśli choć w minimalnym proc. prawdą są te paskudne doniesienia i podejrzenia... to włącza się we mnie, też Mamie, tryb - CO SIĘ Z NAMI DZIEJE, DO JASNEJ CHOLERY, LUDZIE.

Znana blogerka znęcała się nad swoim dzieckiemZnana blogerka znęcała się nad swoim dzieckiem fot.Instagram/ Oliwia Pierzchalska


Po komentarzach widać, że wiele osób się z nią zgadza:

Szok i niedowierzanie!
Hajs i bycie osobą publiczną robi ludziom papkę z mózgu. Publicznie udają kogoś, kim nie są, tych przypadków jest mnóstwo.

Cały reportaż można obejrzeć na stronie TVN lub TUTAJ.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>