Rusin nie poprowadzi "Agenta"? Jej komentarz wiele zdradza. "Zapnijcie pasy!". Przy okazji dogryzła Rozenek

Kinga Rusin na swoim Instagramie sarkastycznie odniosła się do informacji, że nie poprowadzi 4. edycji programu. Nie omieszkała przy tym wbić szpili Małgorzacie Rozenek.

Od kilku dni media donoszą, że Kinga Rusin ma nie poprowadzić nowej edycji "Agenta Gwiazdy". Nieoficjalnie ma być to kara za konflikt z Małgorzatą Rozenek. Dziennikarka na swoim Instagramie, sama w końcu odniosła się do tematu prowadzenia przez nią programu. 

Kinga Rusin o prowadzeniu "Agenta"

Zdjęcia do najnowszego "Agenta Gwiazdy" mają ruszyć w październiku. Na tym etapie wszystkie ustalenia dotyczące reality show powinny być pewne, dlatego Rusin obśmiała pojawiające się informacje, że do tej pory nie jest znany prowadzący.

 
Pełną parą ruszyły przygotowania do Agent-Gwiazdy 4! Ależ będą "czelendże"! Cóż to teraz będą za emocje! Nawet nie wiadomo kto będzie prowadził! ????Zapnijcie pasy! - czytamy pod najnowszym zdjęciem Rusin. 

Na szczególną uwagę zasługuje słowo "czelendż". Przez niemalże całą edycję programu "Iron Majdan" używała skonfliktowana z Kingą Rusin Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek / Kinga RusinMałgorzata Rozenek / Kinga Rusin EastNews

Fani komentują "Agenta" bez Rusin

Obserwującym Instagram dziennikarki nie do końca wyłapali ironię, którą poczęstowała ich Rusin. W komentarzach pod wpisem Kingi Rusin, możemy przeczytać, że program bez niej nie będzie już tak atrakcyjny jak dotychczas. 

Agent bez Pani?! Nie będę oglądać.
Program wiele straci jeśli Pani zabraknie. Jeśli władze TVN to zrobią, to są przykro pisać, ale są debilami. 
Agent bez Kingi, to już nie ten sam program.
Agent bez Pani to jak Iron Majdan bez Majdanów - piszą internauci.

Poprosiliśmy Kingę Rusin o komentarz w tej sprawie i czekamy na odpowiedź.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.