Olga Borys wraca na salony. Pochwaliła się nową fryzurą, w której wygląda o niebo lepiej

Olga Borys sporadycznie bywa na salonach. Jednak w ubiegłym tygodniu pojawiła się na premierze ekologicznego wideobloga "Tajemnice recyklingu" i wyglądała bardzo dobrze!

Jeszcze kilkanaście lat temu Olga Borys była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Wcielała się w rolę Zuzy w serialu ''Lokatorzy". Po zakończeniu jego emisji, słuch o niej zaczął stopniowo zanikać. Aktorka co prawda wzięła udział w programach ''Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Twoja twarz brzmi znajomo", ale to nie wystarczało, żeby odbudować popularność.

Olga Borys unika imprez branżowych

Gwiazda rzadko pojawia się nie tylko na ekranie, ale i na salonach. Fani nadal ją jednak pamiętają. W zeszłym tygodniu Olga Borys znów przypomniała o sobie, pozując na ściance. Wyglądała naprawdę olśniewająco, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Aktorka postawiła na modną od kilku sezonów koszulę do połowy wpuszczoną spodnie. Zamiast grzywki, dzięki której była kojarzona przez lata, pokazała się w w rozpuszczonych, pofalowanych włosach.

OLGA BORYS NA ŚCIANCE. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Aktorka pojawiła się na ściance z okazji premiery ekologicznego wideobloga "Tajemnice recyklingu". Cykl jest prowadzony przez Zygmunta Chajzera. Pomysłodawcą projektu jest Europejska Platforma Recyclingu. Celebryci, którzy pojawili się na wydarzeniu podkreślali, że dbać o środowisko należy codziennie, nie tylko przy okazji akcji takich jak „Sprzątanie świata”.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: