Justyna Żyła opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej. "12 lat temu przysięgałam". Ludzie zniesmaczeni: Na co to komu?

Justyna Żyła jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej, ale najwyraźniej wciąż nie potrafi pogodzić się z rozpadem małżeństwa. Na Instagram wrzuciła właśnie zdjęcia ze swojego ślubu.

Justyna Żyła chyba wciąż nie do końca wierzy, że jej małżeństwo się rozpadło. Choć Piotr Żyła wyprowadził się z ich wspólnego domu kilka miesięcy temu i odbyła się już nawet pierwsza rozprawa rozwodowa, aspirująca blogerka kulinarna wciąż nosi obrączkę. Mało tego, na swoim Instagramie opublikowała właśnie zdjęcia ze ślubu, świętując w ten sposób dwunastą rocznicę zamążpójścia.

Justyna Żyła publikuje zdjęcia ze ślubu

Justyna i Piotr Żyłowie 12 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Z tej okazji kobieta opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej wykonane w Chorwacji w 2008 roku.

12 lat temu... Około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i nieszczęściu, póki śmierć nas nie rozłączy. Przysięgałam człowiekowi, który dał mi najlepsze, co mogło mnie w życiu spotkać: moje dzieci - mądre, rezolutne, bystre, z poczuciem humoru. Mające wytłumaczenie na każdą uwagę w szkole. #love #goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie
 

Jak łatwo się domyślić, post Justyny Żyły wywołał skrajne emocje wśród jej obserwatorów. Większość osób było zdania, że kobieta powinna takie przemyślenia zostawić dla siebie i pogodzić się z rozstaniem.

Na co to komu? Było, minęło - musisz się z tym pogodzić.
Pani Justyno. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Coś musi się skończyć, by inne mogło się zacząć. Rozdrapywanie ran to nic dobrego. Wstawianie ślubnych zdjęć? Matkooooo, tym bardziej!
Takie wspomnienia i przemyślenia powinny być pozostawione dla siebie.

Podpisujemy się pod tymi komentarzami. Najwyraźniej Justyna Żyła nie wie, kiedy przestać.

WJ

Więcej o: