Katie Holmes zawsze olśniewa na czerwonym dywanie. Jednak ta stylizacja to klapa. Ludzie zastanawiają się, czy nie jest w ciąży

Katie Holmes pojawiła się na czerwonym dywanie w bardzo dopasowanej kreacji, która podkreśliła brzuch aktorki. Czyżby gwiazda była w ciąży?

Katie Holmes  pojawiła się 20 września na nowojorskiej premierze kolekcji biżuterii Harry Winston. Była żona Toma Cruise’a na ściance pozowała w czerwonej i eleganckiej kreacji - niestety nie wyglądała w niej najlepiej. 

Katie Holmes zaliczyła wpadkę wizerunkową?

Katie Holmes na czwartkowej imprezie w Nowym Jorku pozowała na ściance w czerwonej i dopasowanej sukni z satyny projektu Zaca Posena - podaje portal Red Carpet. Połyskująca kreacja nie wyglądała szczególnie korzystnie. Optycznie powiększyła gabaryty drobniutkiej Katie. Co więcej, uwydatniła nieco powiększony brzuszek aktorki. 

Do tej kreacji Holmes wybrała beżowe sandały na obcasie. Całość oprawiona została fryzurą ułożoną w eleganckie fale i srebrnymi kolczykami oraz naszyjnikiem od Harry'ego Winstona. 

KATIE HOLMES NA IMPREZIE WINSTONA. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Katie Holmes w ciąży? 

Holmes choć jest piękną kobietą i zwykle bryluje na ściankach, tym razem nie wyglądała najlepiej. To zdecydowanie za sprawą  makijażu, który bardzo ją postarzył. Niestety również sukienka nie została odpowiednio dobrana, bo opinała się na brzuchu gwiazdy, przez co Holmes wyglądała jakby była w ciąży. A może właśnie coś jest na rzeczy?

Już od początku roku co jakiś czas media obiegają spekulacje na ten temat. Od czasu, kiedy Holmes zaczęła się umawiać z Jamiem Foxxem, plotkom nie ma końca. Para spędza ze sobą mnóstwo czasu. Za każdym razem, kiedy na jakimś zdjęciu brzuch aktorki wydaje się być nieco większy niż zwykle, pojawiają się nagłówki sugerujące stan błogosławiony. Tak jest i tym razem. 

AG