Brad Pitt i Angelina Jolie spotkali się potajemnie w jej domu. Czyżby przełom w sprawie rozwodowej?

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się prawie tak długo, jak trwało ich formalne małżeństwo. Para walczy o prawo opieki nad dziećmi, a Angelina na samym początku ograniczyła Bradowi z nimi kontakt. Czyżby teraz nastąpił przełom?

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata byli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Paradoksalnie ślub nie wpłynął dobrze na ich związek. Dwa lata temu aktorka złożyła pozew rozwodowy. Od tamtej pory między sławnymi rodzicami trwa walka o prawa do opieki nad ich dziećmi.

Angelina Jolie i Brad Pitt spotkali się potajemnie - przełom w sprawie rozwodowej?

Jak podaje ''Daily Mail'', w relacjach Angeliny Jolie i Brada Pitta mogło dojść do ocieplenia. Para od dwóch lat jest w trakcie sprawy rozwodowej i walki o prawa do wychowywania dzieci. Kilka dni temu Angelina skontaktowała się z byłym mężem, żeby umówić się na spotkanie w jej domu. 

Rozmowa najprawdopodobniej zakończyła się sukcesem, a małżonkom udało się osiągnąć kompromis i przystać na rozwiązania proponowane przez sąd. Czy można mówić o przełomie w ich relacjach? Zdecydowanie tak. Do tej pory Angelinie i Bradowi daleko było do pokojowego sfinalizowania rozwodu.

Informator magazynu ''People" donosi, że obydwojgu rodziców zależy teraz przede wszystkim na dobru ich dzieci.

Angelina skupia się na ratowaniu swojej rodziny. Cały czas dąży do pojednania dzieci z Bradem - mówi.
On cały czas pracuje nad sobą. Walczy o trzeźwość. Chce być jak najbardziej obecny. Zależy mu na tym, żeby móc dalej wychowywać szóstkę dzieci wspólnie z Angeliną.

Myślicie, że ciągnąca się od 2016 roku sprawa rozwodowa Brangeliny wreszcie doczeka się finału?

MS

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>