''Kuchenne rewolucje". Widzowie krytykują zachowanie właścicielki pubu w Pasłęku. "Bezrozumne bimbo!". Dalej jest jeszcze ostrzej

Przeprowadzanie ''Kuchennych rewolucji" to nie bułka z masłem. Często personel restauracji wręcz utrudnia pracę Magdzie Gessler. Bohaterka ostatniego odcinka programu ma szanse przejść do historii jako najbardziej nielubiana przez widzów właścicielka w tym sezonie. Dlaczego?

Ostatni odcinek ''Kuchennych rewolucji" obfitował w wiele emocji. Na początku Magda Gessler nie była przekonana, czy chce podjąć się przeprowadzenia rewolucji, nie obyło się bez rzucania talerzami. Ostatecznie ''Pub Perfect" zmienił nazwę na ''Oberża Bażant", kuchnia znacznie się poprawiła, ale właściciele nie zastosowali się do wszystkich wskazówek zaproponowanych przez Gessler.

Widzowie nie oszczędzili właścicielki pubu

To właśnie szefostwo lokalu, a właściwie właścicielka wzbudziła najwięcej kontrowersji. Po emisji odcinka w sieci zaroiło się od negatywnych komentarzy pod adresem pani Pauliny. Internauci zarzucają jej między innymi brak pokory.

Szkoda mi tego faceta, właściciela. Super gość, fajny facet, a pannę to sobie wybrał sfochowaną księżniczkę - piszą.
Właścicielka - wybitnie beznadziejna - czytamy dalej.

Czym młoda właścicielka tak bardzo podpadła widzom? Paulina nie przyjmowała do siebie żadnych słów krytyki. Wyznała nawet, że udział w programie zamiast pomóc pubowi, może jedynie zaszkodzić. Kobieta bardzo emocjonalnie reagowała na uwagi Magdy Gessler i utrudniała rewolucję swoimi fochami. 

W trakcie zmiany wystroju lokalu zapytana o to, czy jej się podoba, odpowiedziała sucho:

Nie wiem, jak już będzie po rewolucji to powiem, czy mi się podoba

Zachowanie Pauliny spowodowało, że Magda Gessler chciała przerwać program. Na szczęście na wysokości zadania stanął jej partner. To on przeprosił prowadzącą i to dzięki niemu restauratorka zdecydowała się dać im szansę.

Oglądaliście ten odcinek ''Kuchennych rewolucji"? Czy właścicielka Paulina faktycznie zasłużyła na taką falę krytyki? Czekamy na Wasze opinie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.