Klara w uroczym zestawie z nowego sklepu Anny Lewandowskiej. Rzeczy z "Baby by Ann" są tańsze niż mogliście się spodziewać!

Anna Lewandowska otworzyła sklep z ubraniami oraz akcesoriami dla dzieci. Pierwszą kolekcję prezentuje na swojej córce Klarze.

Anna Lewandowska otworzyła kolejny sklep internetowy. Tym razem jest to platforma, na której znajdziemy wszystko, czego tylko mogą potrzebować dzieci: od ubrań, przez zabawki, kocyki, przytulanki, smoczki, aż po elementy zastawy stołowej stworzone specjalnie dla pociech. 

Klara w zestawie ze sklepu Anny Lewandowskiej

Trenerka na swoim InstaStory udostępniła nagranie na którym jej córka Klara prezentuje się w bluzie i spodniach z nowej kolekcji, którą można znaleźć właśnie na babybyann.com.

Ceny dostępnych artykułów są tańsze niż można byłoby się spodziewać. Przykładowo bluza, którą nosi na nagraniu mała Klara kosztuje 119 zł, a spódniczki i sukienki znajdziemy na stronie już od 49 zł. Ceny spodenek i spodni zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców zaczynają się od 65 zł.

Uważamy, że córka Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego prezentuje się naprawdę uroczo w zestawie w srebrne lisy. A jak Wam podobają się artykuły dostępne na Baby by Ann??


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.