Małgorzata Rozenek na konferencji Avon. Gwiazda wyglądałaby pięknie, gdyby nie ta sukienka. Miało być seksownie, a wyszło bardzo źle

Małgorzata Rozenek na konferencji prasowej Avon zaliczyła modową wpadkę? W kreacji marki Balmain nie prezentowała się korzystnie.

W czwartek w Warszawie odbyła się konferencja prasowa marki Avon. Największą gwiazdą wydarzenia była Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna jest bowiem ambasadorką zapachu Luminata, który jest nowością firmy.

Kochani, dzisiaj zapach Luminata @avon_polska miał właśnie premierę. Jestem bardzo dumna, że jestem ambasadorką perfum Luminata. Efekty naszej kampanii reklamowej już niebawem. Nie mogę się doczekać - napisała na Instagramie.
 

Małgorzata Rozenek na konferencji Avon - stylizacja

Domyślamy się, że dla Małgorzaty było to wyjątkowe wydarzenie i starała się wyglądać jak najlepiej. Niestety, gwiazda nie zdała egzaminu. Makijaż i fryzura prezentowały się perfekcyjnie, jednak całokształt popsuła sukienka.

Rozenek miała na sobie obcisłą mini marki Balmain w biało - srebrne paski. Kreacja kosztuje ponad 5 tysięcy złotych. Niestety, sukienka nie prezentowała się najlepiej na pięknej Małgosi i zwyczajnie zniekształciła jej sylwetkę. Choć ostatnio najpopularniejsze stylistki zapewniają, że paski nie poszerzają, w przypadku Małgorzaty ta zasada jednak się nie sprawdziła...

Małgorzata Rozenek na konferencji Avon ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Perfekcyjna dobrała do mini białe szpilki Christiana Louboutin'a. Ich koszt to ok 2 800 zł. 

A Wy co uważacie o tej stylizacji?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.