Gwiazda "Idola" straciła dziecko. Udzieliła smutnego wywiadu: To był bardzo trudny czas

Carrie Underwood, gwiazda amerykańskiej edycji "Idola", straciła dziecko. W szczerym wywiadzie zdradziła, co czuła, gdy po raz kolejny poroniła.

Carrie Underwood przygotowuje się do powitania na świecie drugiego dziecka. I choć mogłoby się wydawać, że nie posiada się ze szczęścia, to jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Gwiazda "Idola" kilka razy poroniła, co jest dla niej bardzo bolesne.

Carrie Underwood zostanie mamą

O tym, co ją spotkało, opowiedziała w wywiadzie dla programu telewizyjnego CBS "Sunday Morning". Nie potrafiła powstrzymać łez, gdy mówiła o tym, jak czuła się za każdym razem, gdy dowiedziała się, że straciła dziecko.

2017 rok nie był taki, jak sobie wyobrażałam. Planowałam, że... no wiesz, będzie to rok, w którym stworzę nową muzykę i będę miała dziecko. Zaszłam w ciążę na początku 2017 roku. I nie wyszło - mówiła zrozpaczona.

Starała się jakoś odnaleźć w tej sytuacji. Tłumaczyła sobie, że być może to nie jest odpowiedni czas, że musi to zaakceptować. W trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie męża, Mike'a Fishera oraz 3-letniego synka Isaiaha. 

Na początku pomyślałam: W porządku, po prostu to nie był odpowiedni czas i często tak się dzieje. Musimy to zaakceptować i próbować dalej - wspomina.

Kilka miesięcy później sytuacja się powtórzyła. Tak samo skończyła się trzecia ciąża, w którą zaszła na początku 2018 roku. Nie ukrywa, że był to dla niej bardzo trudny czas, gdyż musiała zmagać się z osobistą tragedią i jednocześnie pracować i udawać, że wszystko jest w porządku.

Na wiosnę znów zaszłam w ciążę i znowu nie wyszło. To samo stało się na początku 2018. To był bardzo trudny czas, szczególnie że właśnie wtedy pisałam piosenki na mój nowy album, musiałam udzielać wywiadów, śpiewać i występować w sesjach. Po prostu pomyślałam, że nie jest nam pisane kolejne dziecko, będziemy musieli się z tym pogodzić i zaprzestać starań- zdradziła.

Aktualnie znowu jest w ciąży i oczekuje narodzin drugiego dziecka. Nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa i że właśnie spełnia się jej największe marzenie.

Wywiad z piosenkarką możecie obejrzeć tutaj:

 

Carrie Underwood

Carrie Underwood w 2005 roku wygrała 4. edycję "American Idol". Od razu zyskała sympatię widzów. Jej płyty sprzedawały się w ekspresowym tempie, praktycznie każda niemal od razu zyskiwała status platynowej. Na swoim koncie także wiele prestiżowych nagród, w tym aż 7 statuetek Grammy.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

AW

Zobacz wideo