Maffashion i Czarek z Abstrachuje już nie są razem? "Ich uczucie po prostu się wypaliło"

Od kilku miesięcy krążyły plotki o kryzysie w związku Maffashion i Czarka z kanału Abstrachuje. Teraz fani mają to potwierdzać.

Blogerka modowa Julia Kuczyńska szerzej znana jako Maffashion oraz Czarek Jóźwik - jeden z założycieli kanału Abstrachuje na platformie YouTube, byli parą od 2015 r. 

W 2016 r. media obiegła wiadomość o ich zaręczynach. Jednak już kilka miesięcy później spekulowano o kryzysie w ich związku. W kwietniu pełno było plotek o rozstaniu. 

Niektórzy spekulowali nawet, że narzeczonych łączą już tylko relacje zawodowe i marketingowe, głównie zobowiązania wobec reklamodawców, ponieważ z tego punku widzenia wspólny wizerunek jest korzystniejszy.

Między nimi psuło się od miesięcy. Nie było przełomowego momentu, ich uczucie po prostu się wypaliło i każde poszło w swoją stronę - zdradza źródło.

Na początku sierpnia Julia i Czarek próbowali rozwiać wątpliwości fanów, co do ich rzekomego rozstania, chwaląc się na Instagramie zdjęciami ze wspólnego spaceru po Warszawie. Internauci nie czują się jednak przekonani.

 

Podobno z mediów społecznościowych Julii znikają nawiązania do związku z Czarkiem, co potwierdzałoby, że między nimi nie dzieje się dobrze. Fani zauważyli też, że blogerka nie nosi już pierścionka zaręczynowego. 

Jedna z fanek zapytała pod zdjęciem:

A ja mam trochę prywatne pytanie, tak z ciekawości, dlaczego nie nosisz pierścionka zaręczynowego?

Ponoć gdy Maffashion przebywała w szpitalu w związku z operacją nosa, Czarek jej nie odwiedził, a zrobiły to tylko jej koleżanki. 

Pytanie nasuwa się samo: czy Czarek i Maffashion naprawdę są jeszcze razem, czy tylko wspólnie pozują do zdjęć?


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KJ