18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Aktorka "Botoksu" w przebraniu zakonnicy pozuje w "Playboyu". Tak walczy o nowe propozycje filmowe?

Kiedyś w ''Playboyu" pozowały prawdziwe gwiazdy, a sesja w słynnym magazynie dla panów była nie lada wyróżnieniem. Dziś na okładach coraz częściej pojawiają się mniej znane aktorki i celebrytki. W tym przypadku nagie zdjęcia mogą być początkiem prawdziwej kariery.

Małgorzata Krukowska to początkująca aktorka. Do tej pory znana była głównie z ról striptizerek i prostytutek. Zagrała między innymi w filmach ''Totem", "Hel" oraz ''Botoks". Widzowie mogą kojarzyć ją również z seriali ''Barwy szczęścia" czy ''Przyjaciółki".

Dotychczasowe projekty nie przynosiły aktorce upragnionej sławy. Krukowska nie umknęła jednak uwadze krytyków filmowych. W tym roku została "nagrodzona" Wężem dla najgorszej roli żeńskiej.

Kontrowersyjna sesja w ''Playboyu" przepustką do kariery?

O Małgorzacie Krukowskiej już niedługo może być głośno i to wcale nie za sprawą ról filmowych. Aktorka pojawiła się na okładce najnowszego "Playboya''. Pozuje tam w przebraniu zakonnicy. Kontrowersyjna sesja zdjęciowa przypadła do gustu jej fanom.

 
Pierwszy raz w życiu kupię Playboya! - pisze jeden z nich.
Najlepsza.
Kocham, Boże kocham.

Czyżby Krukowska chciała podbić show biznes skandalami? Wszystko na to wskazuje. Małgorzata nie ma problemu z nagością. Nie tylko chętnie rozbiera się przed kamerą, lecz także bez skrępowania opowiada o komplementach, które usłyszała od swoich kolegów z planu.

Cytuję: "Masz piękną różową perełkę". Była to ciężka scena, w której pojawiam się naga. Nie podam nazwiska aktora, ale miał chrypkę i to zdanie brzmiało w jego ustach naprawdę przekonująco - wyznała w Playboyu.

Co myślicie o tej sesji zdjęciowej? Będzie skandal?


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>