Była najpiękniejszą nastolatką świata. Dziś jest żoną i spodziewa się dziecka

Jeszcze kilka lat temu Weronika Kwapisz podbijała świat konkursów piękności. Teraz jej priorytety nieco się zmieniły.

Nie od dziś wiadomo, że nie samą sławą i karierą człowiek żyje. Dobrym przykładem na to jest Weronika Kwapisz. Przepiękna Polka ma na swoim koncie wiele sukcesów, od niedawna poświęca się jednak życiu rodzinnemu. Kilka dni temu wzięła ślub. To nie koniec! Nowożeńcy już spodziewają się pierwszego dziecka.

Kim jest Weronika Kwapisz?

Do niedawna znana jako Weronika Szmajdzińska. To właśnie pod panieńskim nazwiskiem, Polka przez lata wygrywała konkursy piękności. Pierwszy dużym wyróżnieniem Weroniki był tytuł Miss Polski 2011. Rok później przyszedł największy sukces w karierze, czyli zwycięstwo w konkursie Miss Global Teen 2012. Szmajdzińska otrzymała wtedy koronę dla najpiękniejszej nastolatki na świecie.

W 2015 roku Weronika reprezentowała Polskę w wyborach w Miss Universe 2015. Dziewczyna wystąpiła także w programie ''Projekt Runway".

Rok 2018 jest dla Weroniki przełomowy. Dziewczyna odłożyła karierę na bok i skupiła się na życiu prywatnym. We wrześniu wyszła za swojego partnera Oskara Kwapisza. Na początku przyszłego roku para powita na świecie swoje pierwsze dziecko. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>