Maciek Maniewski z ''Afery Fryzjera" pochwalił się piękną partnerką. Jest modelką i wystąpiła z nim w programie

To nienajlepsza wiadomość dla fanek programu "Afera fryzjera". Prowadzący Maciek Maniewski jest zajęty. Od dłuższego czasu tworzy udany związek z modelką. Co o niej wiemy?

Maciej Maniewski to znany fryzjer gwiazd. Widzowie mogą kojarzyć go z programów "Afera fryzjera" i "Sablewskiej sposób na modę". Do tej pory życie prywatne mężczyzny było owiane tajemnicą. Do czasu. Jak się okazuje, Maniewski od roku jest w szczęśliwym związku z modelką Sonią Żogałą. O rocznicy jako pierwsza poinformowała na Instagramie partnerka fryzjera.

 
To był cudowny rok - first anniversary - napisała pod zdjęciem. 

Trzy dni później Maciek Maniewski także pochwalił się wspólnym zdjęciem ze swoją ukochaną. 

MACIEJ MANIEWSKI I SONIA ŻOGAŁA. ZDJĘCIA<<<

Fryzjer opatrzył zdjęcie wyjątkowo romantycznym podpisem.

Tak, to jest miłość, która pokonuje wszelkie problemy nerwy codziennego dnia, a wieczorami płonie.

Sonia Żogała - co wiemy o partnerce Macieja Maniewskiego?

Wybranka Macieja Maniewskiego pochodzi ze Śląska, a dokładnie z Tychów. Na co dzień jest modelką, ma 177 cm wzrostu, a jej wymiary to 85/62/87. Co ciekawe, Sonia Żogoła ma siostrę bliźniaczkę, która często towarzyszy jej w sesjach zdjęciowych. Widzowie mogą kojarzyć modelkę z ''Afery Fryzjera" - wystąpiła w finale ostatniego sezonu programu. 

To nie pierwszy raz, kiedy Maniewski i Żogała dodali wspólnie zdjęcie na Instagramie. Wcześniej nie było jednak jasne jaka relacją łączy fryzjera gwiazd i piękną modelkę.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>