Fanka oburzona kreacją Lary Gessler. Zapytała Magdę: "Jakim cudem zakrywa to sutki?". Odpowiedź gwiazdy mistrzowska!

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem Lary Gessler w kreacji z balu TVN. Córka restauratorki wystąpiła w sukni z bardzo głębokim dekoltem. Jedna z fanek oburzyła się kreacją.

Magda Gessler pochwaliła się Instagramie zdjęciem Lary Gessler w jej bardzo wydekoltowanej kreacji. Jedna z fanek była szczerze zaintrygowana, jakim cudem dziewczyna nie zaliczyła wpadki z wypadającą piersią.

Magda Gessler żartuje z pytania o odkryte sutki Lary

Zdaniem fanki tak głębokie wycięcia, jak to, które miała Lara Gesser na balu TVN, wręcz przeczą prawom fizyki i to bardzo dziwne, że gwiazdy nie świecą na ściankach sutkami:

Zadam proste pytanie. (...) Jakaś moda taka na te dekolty ledwo przykrywające sutki. Jak to się trzyma, że się nie wymsknie? Ps. szminka piękna.


Magda Gessler miała na to ciętą i dowcipną ripostę:

To wiara i figura.

Ktoś też potem od razu zauważył, że to raczej zasługa specjalnych plastrów, ale niewątpliwie doceniamy tutaj humor Magdy Gessler.

 

Magda, tradycyjnie, nie dała się zbić z tropu. Restauratorka pokazała zdjęcie córki po to, żeby pochwalić się w istocie tym, że został pobity rekord datków na cele dobroczynne. Post nie miał się skupiać na figurze ani ciele jej córki. Tym fajniej, że pani Magda podeszła do sprawy z poczuciem humoru. 

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>