Ewa Bukowska gorzko skomentowała rozstanie z Markiem Bukowskim. Nie przebierała w słowach. "Trwała wojna"

Ewa Bukowska, aktorka, a teraz reżyserka i była żona aktora Marka Bukowskiego, po raz pierwszy od rozstania skomentowała swój rozwód. Z jej słów wynika, że były mąż stworzył toksyczny związek.

Ewa Bukowska do tej pory nie komentowała szerzej swojego rozstania z Markiem Bukowskim, który ostatnio związał się z aktorką Weroniką Książkiewicz. Teraz jednak przy okazji wywiadu o swoim najnowszym filmie uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o tym, dlaczego chciała zakończyć ten związek.

Ewa Bukowska gorzko mówi o swoim byłym mężu, Marku Bukowskim

Ewa Bukowska jest aktorką znaną z różnych seriali i filmów sensacyjnych. Przez lata żyła w cieniu swojego męża. Niedawno sama nakręciła film "53 wojny", opowiadający o żonie reportera wojennego, który dostał się do konkursu głównego na festiwalu filmowym w Gdyni. Przy okazji wywiadu dla magazynu "Elle" dotyczącego tej produkcji, Ewa opowiedziała o swoim rozwodzie i wyjaśniła, czemu chciała tego rozstania.

Jasno mówi, że rozstała się z Markiem Bukowskim, bo pomiędzy nimi:

Trwała wojna.

Aktorka kategorycznie stwierdziła, że była w tym związku uwięziona:

Nigdy nie byłam wolna, moje dzieciaki to była moja wolność, bo wychowywanie ich było autentyczne.

Ewa Bukowska powiedziała, że to właśnie Marek Bukowski sprawił, że czuła się ograniczona. Jej zdaniem mąż wykorzystał małżeństwo, żeby zbudować dla niej klatkę:

Zarzucił sieć. Ale ja tą siecią mocno się owinęłam. Bardzo trudno z takiej sytuacji wyjść. Bardzo. Musiałam stracić przytomność z braku powietrza, żeby po przebudzeniu przeciąć tę sieć.

Ewa i Marek Bukowscy rozwiedli się

Marek Bukowski rozwiódł się ze swoją żoną Ewą po blisko 20 latach związku. Para ogłosiła to w maju 2018 roku, zaś już w wakacje zaczęły krążyć plotki, że Marek i jego koleżanka z planu Weronika Książkiewicz czują do siebie miętę. Szybko okazało się, że to prawda.

Wszyscy już wiemy, że aktor poradził sobie z rozstaniem, ale do tej pory nie było wiadomo, co o tym wszystkim ma do powiedzenia jego żona, Ewa Bukowska.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>