Justyna Żyła dostanie swój program w telewizji? Ma wygryźć Ewę Wachowicz. Jest komentarz

Justyna Żyła ma szanse stać się gwiazdą telewizji. Według informatora tygodnika "Świat i Ludzie" ma zagrozić Ewie Wachowicz.

Niedawno Justyna Żyła założyła swój kanał na YouTube "UwaŻyła", a już ma szanse zaistnieć w telewizji. Ponoć za niedługo ma usłyszeć propozycję poprowadzenia swojego kulinarnego programu i zagrozić największym gwiazdom.

Zobacz też: Justyna Żyła ma nowy plan na biznes. Chce otworzyć pensjonat z restauracją! "Czuję, że jestem już na tyle silna"

Justyna Żyła zagrozi Ewie Wachowicz?

Do tych doniesień odniosła się Żyła. Przyznała, że podziwia Ewę Wachowicz i ani myśli o konkurowaniu z nią.

Czy będę konkurencją dla pani Ewy Wachowicz? Jestem fanką kuchni pani Ewy, oglądam jej programy, jest mistrzynią w tym, co robi. O konkurowaniu nie ma mowy - wyznała.

Nie ukrywa też, że gdy odezwie się ktoś do niej z produkcji, rozważy warunki współpracy. Co więcej, już nawet wie, jakie dania będzie przygotowywać na wizji.

Jeśli oferta padnie, na pewno ją rozważę. Będę gotować potrawy z przepisów babcinych, ale chcę też eksperymentować - dodała.

I wyznała z nadzieją:

Mam nadzieję, że dla mnie też znajdzie się miejsce…

Czy Ewa Wachowicz czuje się zagrożona? Jak przyznała, nie poznała jeszcze osobiście Justyny Żyły, ale będzie jej kibicować - tak, jak wszystkim, którzy chcą gotować.

Justyna Żyła i "UwaŻyła"

Justyna Żyła, po tym jak rozstała się z mężem, Piotrem, zaistniała w mediach. Była już sesja zdjęciowa w "Playboyu", teraz przyszedł czas na pozowanie na ściankach i własny kanał na YouTube "UwaŻyła". W sierpniu pojawił się na nim pierwszy film, jednak reakcje internautów nie były zbyt przychylne. Zarzucono jej m.in. lansowanie się na nazwisku męża.

Myślicie, że Justyna Żyła zostanie gwiazdą telewizji?

Agnieszka Lewkowicz to śliczna partnerka Macieja Kota. "Zobaczył mnie pod skocznią i..." A żona Żyły?

AW

Więcej o: