Ojciec Małgorzaty Rozenek publicznie broni córki i atakuje Kingę Rusin. "To toksyczna osoba"

Stanisław Kostrzewski - ojciec Małgorzaty Rozenek - w rozmowie z "Faktem" bronił córki, zarzucając Kindze Rusin, że ta atakuje "Perfekcyjną", by zaistnieć w mediach.

Konflikt między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek trwa. Trudno już zliczyć posty, w których obie panie wzajemnie się atakowały.

Ostatnio Małgorzatę Rozenek poparł jej mąż, Radosław Majdan. Teraz "Perfekcyjna" mogła liczyć na wsparcie ojca, który publicznie powiedział, co myśli o Kindze Rusin. 

Ojciec Małgorzaty Rozenek o Kindze Rusin 

Ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski, to ekonomista związany z Prawem i Sprawiedliwością. Kiedyś skarbnik partii, a aktualnie doradca gospodarczy Jarosława Kaczyńskiego. 

Kostrzewski postanowił obronić córkę i zaatakował Kingę Rusin, niepochlebnie się o niej wyrażając. 

Show-biznes to bardzo specyficzne środowisko pełne żmij i gadów. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem. Po tym, co napisała, uważam, że to toksyczna osoba, która chce zaistnieć na chwilę we wszystkich mediach kosztem Małgosi. Podejrzewam, że chciała, by było o niej głośno, ponieważ marka jej kosmetyków jest niszowa - powiedział Kostrzewski w rozmowie z 'Faktem'. 

Stanisław Kostrzewski zapewniał też, że jego córka jest bardzo wrażliwa i troszczy się o zwierzęta. 

Powiem z ręką na sercu, że moja córka nie skrzywdziłaby żadnego stworzenia. Małgosia uratowała dziesiątki zwierząt, m.in. kuca, który miał iść na rzeź. To dziewczyna o gołębim sercu i każdy, kto twierdzi inaczej, nie może pochwalić się rozumem – czytamy w tabloidzie. 

Rozenek kontra Rusin

O konflikcie między Małgorzatą Rozenek a Kingą Rusin stało się głośno, gdy ta pierwsza została ambasadorką marki Avon. Skrytykowała ją wtedy Joanna Krupa, a dziennikarka błyskawicznie do niej dołączyła (mimo że wtedy nie wymieniała jej z nazwiska). Poszło o to, że kosmetyki Avon są testowane na zwierzętach.

Później było już tylko ostrzej. Głos w tej sprawie zabrały również inne gwiazdy. Po stronie Kingi Rusin stanęły: Joanna Krupa, Magda Gessler i jej córka Pola. Za racjami Małgorzaty Rozenek opowiedział się Radosław Majdan. 

AG

Więcej o: