Kordek spotykał się z Górniak i miał bujne życie uczuciowe. Dziś to przykładny mąż i ojciec

Dariusz Kordek coraz częściej pokazuje się publicznie z rodziną. Dzieci aktora są już naprawdę duże.

Dariusz Kordek znany jest ze swoich licznych związków. Aktor w końcu jednak się ustatkował i może się pochwalić tym, że jest przykładnym mężem i ojcem.

Dariusz Kordek z żoną i dziećmi

Dariusz Kordek na swoim koncie ma wiele nieudanych związków. Aktor spotykał się z Edytą Górniak, z która był przez rok. W poważnej relacji był też z aktorką Moniką Stefaniak. Nie udało mu się również z  Agnieszka Gewert, z którą rozwód się po siedmiu latach małżeństwa.

Teraz jednak życie artysty w końcu się ustabilizowało. Kordek założył ze swoją żoną Elizą piękną rodzinę. Para ma dwoje dzieci - pięcioletnią córkę Marysię i dziewięcioletniego syna Maksymiliana. 

Aktor często pokazuje się z całą trójką na ściankach. Ostatnio Kordek z rodziną pozował podczas VII Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy. Trzeba przyznać, że gwiazdor i jego rodzina prezentują się znakomicie i wyglądają na bardzo szczęśliwych. 

DARIUSZ KORDEK Z RODZINĄ. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Wcześniej aktor zabrał dzieci również na premierowy pokaz filmu "Pandy 3D". Tam również dzieciaki dokazywały, a cała rodzina wyglądała, jak wyjęta z obrazka. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.