Małgorzata Rozenek przeszła na restrykcyjną dietę. Tę samą, na której Szostak schudła 30 kg. Porcje są maleńkie!

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi wyzwania. Teraz znowu przechodzi na rygorystyczną dietę dr Dąbrowskiej. Kiedyś była na niej również Karolina Szostak.

5 miesięcy temu Małgosia Rozenek-Majdan pierwszy raz podjęła wyzwanie postu oczyszczającego organizm, opracowanego przez dr Dąbrowską. To dzięki niemu Karolina Szostak schudła aż 30 kg.

Dieta Rozenek-Majdan

Z profilu Małgorzaty na Instagramie, o ponownym rozpoczęciu diety dowiemy się za sprawą intrygującego zdjęcia... z kapustą i ogórkami. 

 

Rozenek zdecydowała się na powtórzenie postu, ponieważ jesień jest najlepszym czasem na detoks organizmu po wakacjach, a wszystkie warzywa zawarte w diecie są dostępne i co najważniejsze mają najwięcej wartości odżywczych. 

Co je Małgorzata Rozenek?

W odpowiedzi na zaciekawienie fanek, na swoim InstaStory, Rozenek-Majdan, pokazuje jak mogą wyglądać przykładowe posiłki, których jednak nie przygotowuje sama. 

Małgosia trzyma się dyscypliny dzięki tzw. diecie pudełkowej, którą zamawia z eatsme.pl pod okiem specjalistki - psychodietetyk Iwony Selwester. Na instagramowym profilu, EATs Me zachęca fanki Małgosi do podjęcia wyzwania razem z nią. 

Zachęcamy do podjęcia wspólnego wyzwania razem @m_rozenek :) Powakacyjny detoks z EATs Me!
 

A Wy podjęlibyście się takiego wyzwania?

KJ