"Jaka to melodia" bez Janowskiego straciła pół miliona widzów. Fani programu punktują wpadki Norbiego

Nowa scenografia, nowe zasady i nowy prowadzący. Odświeżona formuła miała przyciągnąć nowych widzów, tymczasem ''Jaka to melodia" zaliczyła spadek oglądalności. To przez Norbiego?

Zmiany w ''Jaka to melodia". Z początkiem września Norbert Dudziuk, znany jako Norbi, zastąpił Roberta Janowskiego w roli prowadzącego programu. Ten zrezygnował z dalszej współpracy, ponieważ nie podobały mu się zmiany w formacie show. Już na samym początku decyzja o zatrudnieniu Norbiego wywołała burzę w internecie. 

''Jaka to melodia" traci widzów

Po pierwszym tygodniu emisji odświeżonego programu ''Jaka to melodia" przyszedł czas na analizę wyników oglądalności. Te nie zachwycają. Jak donoszą Wirtualne Media, średnia oglądalność pierwszych sześciu odcinków to 1,35 mln osób. To mniej niż rok temu, gdy program prowadził jeszcze Robert Janowski. Najwięcej, bo aż 1,77 mln widzów, śledziło program 2 września. Potem zainteresowanie telewidzów zaczęło stopniowo spadać.

Czy za spadek oglądalności można winić Norbiego? Widzowie zdążyli już wyłapać wpadki nowego prowadzącego.

Czy ktoś zauważył jak Norbi wczoraj zwracał się do dziewczyn? Nazwał je "zołzami", a do pianistki mówił "lalka". Co za cham i prostak. Chciał być cool, a wyszedł na idiotę - pisze jeden z nich.
Obejrzałam odcinek, nowy prowadzący masakra, może i się stara, ale jest sztuczny. To już nie ten sam program, nie ogląda się tego tak przyjemnie jak wcześniej.

Wśród fanów programy są też tacy, których ucieszyła zmiana prowadzącego.

Uważam, że nowy prowadzący daje radę, a ten pan J. to była porażka. Jego pretensjonalny oraz chamski ton, jakby był królem świata, a wszyscy wokół to plebs się skończył i teraz na pewno częściej będę oglądać ten program.
A kogo obchodzi Janowski? Dla niego liczyła się tylko kasa! Brał 300 tys. miesięcznie, mało mu było! Opanujcie się.
Janowski zmieciony już po pierwszej emisji. Norbi wygrał!

Oglądacie ''Jaka to melodia"? 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Agora SA