Księżna Kate kupowała dzieciom wyprawkę szkolną, ale zapomniała o jednej rzeczy. Z pomocą przyszła obsługa sklepu

Księżna Kate zapomniała o ważnej rzeczy podczas zakupów ze swoimi dziećmi. Na szczęście z pomocą przyszła obsługa sklepu.

Kilka dni temu dzieci wróciły do szkół. Rok szkolny rozpoczął się także dla księcia George'a i księżniczki Charlotte. Jak wszystkie inne dzieci, przed rozpoczęciem nowego semestru potrzebowały wyprawki szkolnej. Księżna Kate zabrała więc ich na zakupy.

Księżna Kate zaliczyła wpadkę na zakupach z dziećmi

Kate zabrała syna i córkę do domu towarowego Peter Jones w Londynie. Tam mieli kupić nowe mundurki i buty. I właśnie przy zakupie obuwia pojawił się problem. Dzieci przyszły do sklepu w sandałkach, a do mierzenia nowych butów potrzebowały skarpetek, o których zapomniała księżna. Ekspedienci jednak byli na tyle pomocni, że pożyczyli maluchom skarpety.

Zobacz też:  Plan lekcji księcia George'a pęka w szwach. 5-latek musi uczęszczać na wiele przedmiotów. I wcale nie ma łatwo

Księżna Kate będzie sama zaprowadzać dzieci do szkoły

Ponoć w tym roku księżna Kate będzie sama zaprowadzać i odbierać dzieci ze szkół. W ubiegłym roku z powodu ciąży i sporych nudności nie mogła sobie na to pozwolić. Chociaż może się wydawać, że wywoła wokół siebie dużo szumu swoją obecnością w placówce, to nie ma się o co martwić.

Nikt nie spogląda na nią, kiedy podrzuca dzieci do szkoły. Mamy tu modelkę Victoria’s Secret i wzbudza zdecydowanie większe zainteresowanie niż ona – wyjawił mediom jeden z rodziców.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.