Ariana Grande oskarżana o śmierć Maca Millera. Nazywała ich związek "toksycznym". Ta relacja nie była łatwa

Ariana Grande jest atakowana przez fanów Maca Millera. Artystka zablokowała możliwość komentowania jej zdjęć na Instagramie.

Mac Miller nie żyje. 26-letni raper został znaleziony martwy w swojej sypialni. Mówi się, że przedawkował narkotyki, ale oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze podana. 

Ariana Grande i Mac Miller

Ariana Grande, która była do niedawna partnerką Maca Millera, zablokowała możliwość komentowania jej postów na Instagramie. Powód? Pod jej nazwiskiem padają poważne oskarżenia. Zdaniem wielu fanów rapera to Grande przyczyniła się do jego śmierci, ponieważ złamała mu serce. Pojawiają się też opinie, że Mac Miller nie mógł znieść tego, że piosenkarka chwali się nowym związkiem. 

Choć Ariana Grande nie zabrała głosu po śmierci Maca Millera, zagraniczne media donoszą, że jest bardzo zszokowana i zasmucona tą informacją. 

Chociaż zakończyli swój związek, Ariana zawsze miała z nim bliską wieź i chciała dla niego jak najlepiej. Jest bardzo smutna - donosi źródło ET.

Związek Ariany Grande i Maca Millera

Ariana Grande i Mac Miller związani byli ze sobą przez dwa lata. Oboje opowiadali o swojej wielkiej miłości. Raper był ogromnym wsparciem dla wokalistki po zamachu, do którego doszło w 2017 r. podczas jej koncertu. Cztery miesiące temu para się rozstała. Mówiło się, że powodem rozpadu ich relacji były narkotyki, których miał nadużywać Mac Miller. Kilka dni po rozstaniu raper pod wpływem alkoholu spowodował wypadek samochodowy. Już wtedy pod adresem piosenkarki pojawiły się oskarżenia, że to wszystko stało się z jej winy. Fani muzyka byli przekonani, że ten załamał się po tym, jak zobaczył nowy związek Ariany. Wokalistka bardzo szybko związała się (i zaręczyła!) z aktorem Petem Davidsonem.

Ariana Grande po wszystkich oskarżeniach w jej stronę napisała, że nie jest niczyją niańką oraz że żadna kobieta nie powinna się czuć w ten sposób w stosunku do mężczyzny. 

Dbałam o niego i próbowałam wspierać go w trzeźwości, modliłam się za niego przez lata – dodała.

Grande nazwała wtedy ich związek "toksycznym". Jak się okazało, ich relacja nie należała do najłatwiejszych. 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.