Córka Andrzeja Grabowskiego i znany wokalista spodziewają się dziecka. Znamy płeć

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała spodziewają się kolejnego dziecka. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, a poród już blisko. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Zuzanna Grabowska jest w ciąży. To druga ciąża aktorki, a  Andrzej Grabowski, który znów zostanie dziadkiem, jest bardzo szczęśliwy.

Zuzanna Grabowska jest w ciąży

Zuzanna Grabowska jest aktorką teatralną i filmową. Szerszej publiczności znana jest z ról w takich produkcjach jak: "Planeta Singli", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". czy "Czas honoru".

Artystka jest mamą 7-letniej Hani, a teraz drugi raz jest w ciąży i znów urodzi dziewczynkę. Ojcem dzieci Grabowskiej jest jej mąż - Paweł Domagała - muzyk i aktor, który zdobył popularność dzięki serialowi "O mnie się nie martw". Ostatnio listy przebojów podbija jego utwór "Weź nie pytaj".

Zuzanna i Paweł są małżeństwem od 2013 roku. Poznali się na studiach w warszawskiej Akademii Teatralnej, którą ukończyli w 2007 roku.

Andrzej Grabowski cieszy się z kolejnej wnuczki

Jak donosi "Na Żywo", Andrzej Grabowski miał nadzieję, że tym razem będzie mógł bawić się z wnukiem. Kiedy jednak dowiedział się, że w rodzinie pojawi się kolejna dziewczynka, również był poruszony. 

Kilka miesięcy temu dowiedział się, że Zuzanna znów jest przy nadziei. Początkowo pragnął, by w jego "babińcu" pojawił się wnuk, ale gdy okazało się, że to kolejna dziewczynka, bardzo się wzruszył - czytamy.

Nie dziwimy się reakcji Andrzeja Grabowskiego, w końcu to fantastyczna wiadomość. Gratulujemy też przyszłym rodzicom.

AG