"Śpiewajmy razem. All Together Now". Jedni zachwyceni, drudzy porównują do... "Hipnozy". "Brakowało tylko sióstr Godlewskich"

Nowy format Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now" miał swoją premierę 5 września. Program wzbudził dużo emocji. Widzowie chętnie podzielili się swoimi przemyśleniami na temat samego programu i jego jury.

5 września Polsat ruszył z nowym formatem muzycznym "Śpiewajmy razem. All Together Now". Po pierwszym odcinku, którego twarzami są Ewa Farna i kabareciarz Igor Kwiatkowski, w sieci zawrzało. Największe kontrowersje wywołał skład jury. 

Jury w "Śpiewajmy razem. All Together Now"

Siłą programu miało być aż stuosobowe jury, na którego czele stoi Ewa Farna.

Wśród oceniających znalazły się też inne znane nazwiska, takie jak: Anja Orthodox, Ramona Rey, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Nick Sinckler, Saszan, Dariusz Kordek, Madox, Ewa Gil, Ian Rooth, Conrado Yanez, Bartosz Tabb Zielony, Michał Stawiński czy Krzysztof Jary Jaryczewski.

Internauci o programie "Śpiewajmy razem. All Together Now"

To nietypowe jury zwróciło uwagę większości widzów. Zdania na jego temat, jak i samego show, były bardzo podzielone. Niektórym format bardzo się podobał.

Oglądałam, ciekawe show.
Dobrze się oglądało, wreszcie coś innego.
Cieszę się się, że w jury znalazły się osoby innego koloru skóry czy drag queen.
Program bardzo ciekawy. Niesamowita energia uczestników i jury. Odcinek zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Czekam na kolejne - czytamy na fanpage'u Polsatu.

Jednak nie wszyscy byli tak samo zachwyceni. Ta mniej zadowolona z programu część widzów nie wypowiadała się już na temat produkcji w superlatywach. 

Parodia.
Takiej chały jeszcze nigdzie nie było.
Gorsze od "Hipnozy"!
Jury "profesjonalne" na czele z Madoxem, brakowało mi tylko sióstr Godlewskich. To jest tak bardzo złe!
Chyba byłoby lepiej, gdyby jury nie śpiewało, tylko zapalało światło i ewentualnie wstawało. Przeraziłem się tym jury - piszą internauci. 

Jak widać pierwszy odcinek wywołał wśród widzów sporo emocji. A jak Wasze wrażenia?

Na czym polega "Śpiewajmy razem. All Together Now" - zasady programu

"Śpiewajmy razem. All Together Now" opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik.

Uczestnikami mogą być zarówno amatorzy, jak i profesjonaliście. Mogą również występować w duetach czy większych grupach. 

Polsat zaplanował 8 odcinków show. Do finału każdorazowo przechodzi dwójka uczestników każdego odcinka. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.