Małgosia z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka. Widać już ciążowe krągłości? Dodała nowe zdjęcie

Małgosia i Paweł spodziewają się dziecka. Teraz ciężarna rolniczka udostępniła pierwsze zdjęcie od czasów ogłoszenia tej radosnej wiadomości.

Małgosia i Paweł z 4. edycji "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami. Po ogłoszeniu tej wiadomości w pierwszym odcinku najnowszej serii show, rolniczka pokazała na Instagramie swój brzuch.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" w ciąży

Małgosia na swoim InstaStories pochwaliła się ciążową figurą. Rolniczka wygląda pięknie nawet w dresach. Jednak ciążowych kształtów raczej nie widać, a zwłaszcza zaokrąglonego brzuszka. 

Czas wsunąć szpilki - podpisała fotografię.

Małgosia z 'Rolnik szuka żony'Małgosia z 'Rolnik szuka żony' Fot. rolnikwszpilkach/Instagram

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" planują ślub

Małgosia poinformowała również swoich fanów, że zaręczyny i dziecko to nie koniec - teraz razem z Pawłem planuje ślub. Uroczystość ma odbyć się już niebawem. Rolniczka nie zdradziła jednak więcej szczegółów.

Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy: nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc - wyznała Małgosia na swoim Instagramie.

Małgosia podkreśliła również, że nigdy nie była tak szczęśliwa jak teraz.

I tak po zakończeniu programu wszystko poukładało nam się jak klocki Lego. "Rolnik szuka żony" spełnił nasze marzenia - dodała.

Oczywiście pod tymi słowami pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. My również się do nich dołączamy.

AG