Magda Gessler poprowadzi nowy program? Tabloid donosi, że ma zarabiać 600 tysięcy złotych więcej!

Magda Gessler według ustaleń "Super Ekspresu" ma pojawić się w nowym projekcie TVN. Menadżerka gwiazdy jednoznacznie nie potwierdziła tych doniesień.

Magda Gessler ciągle się rozwija. Prowadzi nie tylko "Kuchenne Rewolucje" i "MasterChef", ale też „Sexy Kuchnię Magdy Gessler". Restauratorka pracuje też nad własnymi suplementami diety. Teraz, jak donosi "Super Ekspres" miałaby zająć się jeszcze jednym programem kulinarnym. 

Magda Gessler zarobi 600 tysięcy więcej?

W 2017 roku głośno było o tym, że Gessler dostała od TVN podwyżkę w wysokości 600 tysięcy złotych. Teraz, według ustaleń tabloidu za poprowadzenie nowego formatu otrzymałaby kolejne 600 tysięcy złotych rocznie.  

Show, podobnie jak inne prowadzone przez Gessler, również ma się opierać na tematyce kulinarnej. Restauratorka podróżowałaby po Polsce i szkoliła kucharzy.

Menadżerka Gessler skomentowała sprawę

Niestety, komentarz Oli Skwarek, która jest menadżerką Magdy Gessler, nie jest jednoznaczny i nie daje pewności, że gwiazda "Kuchennych Rewolucji" zabłyśnie w kolejnym programie TVN. 

Magda jest w swoim najlepszym momencie swojej kariery. Otrzymuje dużo propozycji i możliwości współpracy. Ma świetne relacje z TVN i ciężko pracuje na sukces swoich programów, które mają fenomenalne wyniki! Przyszłość pokaże, czy zaangażuje się w kolejne działania i czy czas jej na to pozwoli. Póki co to nasz jedyny komentarz w tej sprawie - powiedziała Skwerek w rozmowie z "Galą". 

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne komentarze w tej sprawie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA