Kreacja Anny Dereszowskiej to plagiat? Wiele na to wskazuje. Przyjrzyjcie się dokładnie

Anna Dereszowska na czerwonym dywanie w Wenecji pojawiła się w kreacji od Violi Piekut. Suknia jest BARDZO podobna do tej, w jakiej Toni Garrn wystąpiła na festiwalu w Cannes.

Anna Dereszowska przebywa w Wenecji, gdzie trwa 75. Festiwal Filmowy. Na czerwonym dywanie pojawiła się w sukience od Violi Piekut. Nietypowe połączenie kolorów i klasyczny krój, choć suknia wydawała się nieco za duża na aktorkę. Ale nie w tym rzecz.

Przyjrzyjcie się dokładnie. Szybko okazało się, że kreacja Dereszowskiej jest łudząco podobna do tej, w jakiej dwa lata temu zaprezentowała się Toni Garrn na festiwalu w Cannes. Czyżby plagiat?

Anna Dereszowska, Toni GarrnAnna Dereszowska, Toni Garrn Instagram.com/dereszowska, EastNews

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Violi Piekut zarzuca się kopiowanie innych projektów. "Inspirację" zauważono już trzy lata temu, gdy Agnieszka Jastrzębska pojawiła się na gali Gwiazdy Dobroczynności w niemal identycznej kreacji, co Gwyneth Paltrow na rozdaniu Oscarów w 2012 roku. O "wpadce" Piekut pisały wszystkie polskie portale modowe.

Viola Piekut: gwyneth Paltrow vs. Agnieszka JastrzębskaViola Piekut: gwyneth Paltrow vs. Agnieszka Jastrzębska Kolaż Lula.pl

Jak na razie projektantka nie zabrała głosu w sprawie.

JT

Anna Dereszowska z tyłu wyglądała fajnie. Z przodu "gnieciona masakra". Gdzieś pod materiałem zginęły też piersi

Więcej o:
Komentarze (66)
Kreacja Anny Dereszowskiej to plagiat? Wiele na to wskazuje
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 77 razy 73

  Projekty tej Piekut w zestawieniu z oryginałami wyglądają, jak towar kupiony na aliexpress.

 • Gość: kk

  Oceniono 51 razy 45

  Nawet skopiować nie potrafi. Ta kiecka jest tak nieudolnie uszyta, góra i talia jak worek - można porównać z oryginałem - że Piekut, jeśli faktycznie ona to szyła, powinna odpowiadać i za plagiat, i za zeszmacenie projektu, i za ośmieszenie Dereszowskiej.
  Na co ta idiotka liczyła, że nikt nie będzie pamiętał sukni Channel, w której w 2016 roku jako gość specjalny festiwalu w Cannes wystąpiła Toni Garrn?
  Na dodatek wrobiła w ten plagiat Dereszowską na festiwal filmowy w Wenecji, gdzie są ci sami ludzie. Powinni jej się do du...y dobrać.

 • Gość: Fch

  Oceniono 34 razy 34

  Jak się nie ma talentu to trzeba kopiować. Domena chińczyka i Piekut

 • Gość: Jkg

  Oceniono 27 razy 27

  Oczywiście, ze plagiat bo robiła Piekut. Pomijam infantylność tej kobiety ale to jak bezczelnie kopiuje to już przesada.

 • Gość: proste

  Oceniono 24 razy 18

  od Violi Piekut? i wszystko jasne...dziwi mnie tylko prowincjonalność naszych gwiazd ,które wychodzą w czymś takim a'la ktoś inny...to tak jakby kupić na bazarze torebkę udającą Gucci i paradować w niej ,że się niby ma Gucciego...żenada...

 • Gość: monika

  Oceniono 19 razy 17

  Ja też się zastanawiam jak nasze gwiazdy mogą to promować? Są nieświadomi czy im tak wygodnie? Apelują namiętnie o korzystanie z legalnej kultury, a sami promują złodziejstwo.

 • anal_threat

  Oceniono 12 razy 12

  W porównaniu z oryginałem to wygląda jak tania chińska podróbka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX