Marieta Żukowska w prześwitującej spódnicy na imprezie! Pokazała naprawdę dużo

Za nami Flesz Fashion Night, czyli modowa impreza, na którą zawsze chętnie przychodzą gwiazdy. Marieta Żukowska totalnie nas zaskoczyła. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

4 września odbyła się impreza Flesz Fashion Night. Coroczne wydarzenie modowe gromadzi tłum gwiazd. W tym roku na czerwonym dywanie pozowały m.in. Doda, Małgorzata Kożuchowska, Paulina Sykut-Jeżyna i Joanna Jabłczyńska. Wszystkie zdjęcia zobaczycie TUTAJ. 

Marieta Żukowska w odważnej kreacji na Flesz Fashion Night

Kto nas zaskoczył? Zdecydowanie Marieta Żukowska, która na co dzień prezentuje się w kobiecych, ale skromnych stylizacjach. Aktorka wystąpiła w kreacji Łukasza Jemioła (prywatnie są przyjaciółmi), odsłaniającej sporo jej ciała. Seksowne body, wzorzysta siateczka... Żukowska pokazała pazura!

Swoją kreacją aktorka pochwaliła się też na Instagramie. Nie wszystkim spodobała się w takim wydaniu.

Ta kreacja jest dobra na randkę rozbieraną.Moim zdaniem w skromności Pani najpiękniej - napisała jedna z jej obserwatorek.
Tak, ale to taki dzień dla projektanta, jego wizja. :) Czasami trzeba poszaleć. Skromność kocham - odpowiedziała Żukowska.

MARIETA ŻUKOWSKA: ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Niemal identyczną kreację miała na sobie Karolina Pisarek. Która z pań podoba Wam się bardziej? Zajrzyjcie do zdjęć. Czekamy na Wasze opinie.

JT