Victoria Beckham z rodziną na okładce "Vogue'a". Pierwszy raz odniosła się do plotek o kryzysie w małżeństwie

Victoria Beckham pojawi się na październikowej okładce magazynu "Vogue" w towarzystwie dzieci. W wywiadzie odniosła się do plotek o jej kryzysie małżeńskim.

Victoria Beckham z rodziną wzięła udział w sesji dla brytyjskiego wydania magazynu "Vogue". Jest to uhonorowanie 10 lat działalności jej firmy. Na okładce pojawiła się z dziećmi, zabrakło na niej Davida. Jednak o kryzysie w ich małżeństwie nie ma mowy!

Victoria i David mają kryzys?

 

Victoria i David są małżeństwem od 19 lat i wychowują czworo dzieci. Od kilku lat prasa nieustannie donosi o tym, że im się nie układa. Nasiliły się one w ostatnim czasie, dlatego projektantka postanowiła się do nich odnieść.

Ludzie od 20 lat gadają o naszej relacji, więc ja i David nauczyliśmy się ignorować te nonsensowne doniesienia i zachowujemy się jak zwykle - powiedziała w wywiadzie.

Na potwierdzenie, że wszystko między nimi w porządku, wzięli udział we wspólnej sesji. Choć David nie pojawił się na okładce, to pozował z rodziną na zdjęciach w magazynie. Poza tym na Instagramie opublikował efekty współpracy z fotografem i napisał piękny wpis, w którym wyraził swoją dumę z osiągnięć żony.

Victoria pracowała długo i ciężko, aby zbudować niezwykle udaną markę w ciągu ostatnich dziesięciu lat i jestem z niej bardzo dumny. Cieszę się, że mogę wspierać jej marzenia. To był zaszczyt być częścią październikowego numeru Vogue’a. Będziemy świętować to z całą moją piękną rodziną, już w piątek. Dziękuję Ci - napisał.
 

My jej wierzymy, a wy? Choć przyznajemy, że cieszylibyśmy się, gdyby David był do wzięcia;)

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.