Victoria Beckham z rodziną na okładce "Vogue'a". Pierwszy raz odniosła się do plotek o kryzysie w małżeństwie

Victoria Beckham pojawi się na październikowej okładce magazynu "Vogue" w towarzystwie dzieci. W wywiadzie odniosła się do plotek o jej kryzysie małżeńskim.

Victoria Beckham z rodziną wzięła udział w sesji dla brytyjskiego wydania magazynu "Vogue". Jest to uhonorowanie 10 lat działalności jej firmy. Na okładce pojawiła się z dziećmi, zabrakło na niej Davida. Jednak o kryzysie w ich małżeństwie nie ma mowy!

Victoria i David mają kryzys?

Victoria i David są małżeństwem od 19 lat i wychowują czworo dzieci. Od kilku lat prasa nieustannie donosi o tym, że im się nie układa. Nasiliły się one w ostatnim czasie, dlatego projektantka postanowiła się do nich odnieść.

Ludzie od 20 lat gadają o naszej relacji, więc ja i David nauczyliśmy się ignorować te nonsensowne doniesienia i zachowujemy się jak zwykle - powiedziała w wywiadzie.

Na potwierdzenie, że wszystko między nimi w porządku, wzięli udział we wspólnej sesji. Choć David nie pojawił się na okładce, to pozował z rodziną na zdjęciach w magazynie. Poza tym na Instagramie opublikował efekty współpracy z fotografem i napisał piękny wpis, w którym wyraził swoją dumę z osiągnięć żony.

Victoria pracowała długo i ciężko, aby zbudować niezwykle udaną markę w ciągu ostatnich dziesięciu lat i jestem z niej bardzo dumny. Cieszę się, że mogę wspierać jej marzenia. To był zaszczyt być częścią październikowego numeru Vogue’a. Będziemy świętować to z całą moją piękną rodziną, już w piątek. Dziękuję Ci - napisał.

My jej wierzymy, a wy? Choć przyznajemy, że cieszylibyśmy się, gdyby David był do wzięcia;)

AW

Więcej o:
Komentarze (4)
Victoria Beckham w najnowszym "Vogue'u". Odniosła się do plotek o kryzysie w małżeństwie
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 7 razy 5

  No, jak okładka i wywiad to, mimo zapewnień, będzie rozstanie. Bo to własciwie standard. Para ma kryzy, zaprzyjaźnione pisma walą im okładkę i artykuł miodem i wazeliną płynący, po czym bach, i już nie są razem.
  Co prawda w przypadku Beckhamów to trochę inna sprawa, bo oni jako para, są przede wszystkim swietnie prosperującą firmą towarzysko-marketingowo- reklamową. W pojedynke już nie są tyle warci. Jednak lata lecą i koleś może chcieć posmakować innego życia, to też bywa standardem w jego wieku.
  Ja tam im dobrze życzę jak każdej parze, ale złudzeń nie mam, ok. 60% facetów koło 40. wymienia na nowszy model iserwje sobie kolejne dziecko, a z tych pozostałych 40%, jakieś 30% chetnie by to zrobiło, ale nie mają brania kasy i odwagi, bo im się wygodne żyje u żony-mamusi. Tylko garstka par, to naprawdę dane małżeństwa, szczęśliwe ze sobą i ani myślą cokolwiek zmieniać. Tylko im pozazdrościć.

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 3

  Rodzice wyglądają lepiej od dzieci. Nie zawsze geny są sprzedane w dobrym kierunku 😉

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 3 razy 1

  Ładna okładka! LD

 • Gość: Bubu

  0

  Out on Friday się tyczy wyjścia gazety, nie świętowania w piątek, co to za tłumaczenie idiotyczne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX