Anna Popek poniżona przez swojego gościa. Dziennikarka przypomniała historię ze swojej kariery w TVP

Anna Popek w wywiadzie dla Wideoportalu.tv przypomniała historię, jak podczas prowadzenia "Pytania na śniadanie" została zignorowana przez jednego z gości.

Anna Popek ma zamiar napisać książkę o dobrych manierach. W związku z tym postanowiła opowiedzieć, z jakimi przejawami łamania zasad dobrego wychowania spotkała się w czasie swojej kariery dziennikarskiej.

Anna Popek o kulturze osbistej

Dziennikarka TVP, by podkreślić, że w dzisiejszych czasach kultura osobista Polaków nie jest na najwyższym poziomie, przytoczyła sytuacje z życia wzięte. W rozmowie z Wideoportalem.tv opowiedziała, jak źle została potraktowana przez gościa "Pytania na śniadanie".

Taka pani przyszła do studia. (...) Zajmowała się kulturą. Kiedy się przywitaliśmy jako prowadzący, spojrzała na mnie z góry w dół lodowatym wzrokiem, nie podała ręki, a była starsza, więc czekałam, aż ona to zrobi - powiedziała Popek w wywiadzie dla Wideoportal.tv. 

Na tym jednak dziennikarka nie poprzestała i dalej wyliczała błędy swojego gościa. 

Rozmawiając z nami, a prowadziłam wtedy program z Michałem Olszańskim, zwracała się wyłącznie do niego, ignorując zupełnie moją obecność, tak jakby mnie nie było. Zadałam tam jedno czy dwa nieśmiałe pytania, ona je zbyła i odpowiadała w dalszym ciągu do Michała - kontynuowała prezenterka.
I potem pomyślałam sobie - kobieta zajmująca się kulturą pozwala sobie na takie faux pas towarzyskie -dodała z rozżaleniem.

Popek podkreśliła również, że dobre maniery nic nie kosztują, a umilają życie i należy zacząć o nie dbać, "zwłaszcza teraz, kiedy sytuacja ekonomiczna w naszym kraju uległa poprawie". Nie do końca rozumiemy o co chodziło dziennikarce. Czyżby kultura osobista miała zależeć od zasobu portfela? 

AG

Więcej o:
Komentarze (62)
Anna Popek poniżona przez swojego gościa. Dziennikarka przypomniała historię ze swojej kariery w TVP
Zaloguj się
 • warszawa1967

  Oceniono 99 razy 81

  A kto chciałby rozmawiać z czopkiem KURSKIEGO? Czy ktoś w PRLu rozmawiał z "dziennikarzami" reżim owej TV? Holecka, Ziemię, Popek, Rachoń i inni-zapamiętamy was.

 • Gość: Lu

  Oceniono 76 razy 66

  Typowo. Jak Cie nie lubia to Cie ignoruja

 • notremak

  Oceniono 72 razy 56

  Zmień pracę, Popek!
  Nikt normalny nie poda ręki pisskurskiej!
  PS. Obawiam się jednak, że teraz to nigdzie Popka-czopka nie zechcą...

 • taroudant

  Oceniono 56 razy 48

  "Karierę" to robią uczciwi ludzie, ty jesteś pisowską _tiiiii_

 • Gość: Danuta

  Oceniono 55 razy 47

  Pani Popek powinna zacząć zacząć od siebie i od swoich manier. Pokazywanie się nago w wannie, pranie publicznie swoich prywatnych spraw, ect. ect. - gdy się przejrzy nagrania z tą paniusią-wydmusią można się za głowę złapać. Najlepszy przykład tego, że najciemniej jest pod latarnią. Też jej ręki nie podam!

 • zgred151

  Oceniono 55 razy 47

  W pis-ie kultura to bicie po twarzy , pyskowka pani Pawlowicz , Piotrowicza, Kaczynskiego Kurskiego , braknie miejsca na wyliczanie

 • japka_putina

  Oceniono 36 razy 34

  Są ludzie, którym nie podaje się ręki. Każdą twarz dobrej zmiany z TVPiS Kurskiego można do nich zaliczyć bez wysiłku. Ale ta kretynka nawet tego nie kapuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX