Daniel Craig został ojcem! Znamy płeć dziecka

Słynny agent 007 i Rachel Weisz zostali rodzicami.

Daniel Craig należy do grona gwiazd, które niechętnie wypowiadają się na temat życia prywatnego. Jednak w kwietniu tego roku słynny agent 007 i jego ukochana, Rachel Weisz, oznajmili, że spodziewają się dziecka.

Daniel Craig został ojcem

Jak podaje Dailymail.com, Daniel i Rachel zostali szczęśliwymi rodzicami! Brytyjska aktorka urodziła pod koniec sierpnia. Para doczekała się córeczki! Tabloid donosi, że zarówno mama, jak i jej pociecha czują się dobrze.

Daniel Craig i Rachel Weisz

Para aktorów pobrała się latem 2011 roku w Nowym Jorku. Ich ślub odbył się w sekrecie, a informacja o nim została oficjalnie potwierdzona dopiero kilka dni po. Była to bardzo kameralna ceremonia, tylko wśród najbliższych. Obecna była na nim 26-letnia córka aktora oraz 11-letni syn aktorki z poprzedniego małżeństwa. Daniel Craig i Rachel Weisz znali się już od lat, ale dopiero wspólna praca na planie filmu "Dom snów" zbliżyła ich do siebie.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (6)
Daniel Craig został ojcem! Znamy płeć dziecka
Zaloguj się
 • extragender

  Oceniono 13 razy 9

  Zaściankowa ksenofobia! Dziecko samo sobie wybierze płeć - nie narzucajcie mu swoich przekonań i stereotypów! Precz z płcią - wszyscy ludzie równi! Niech żyje QWERTYUIOP.

 • leoleo

  Oceniono 2 razy 0

  oplujcie go jeszcze za "monachium"

 • algreg

  Oceniono 2 razy -2

  ten Bond przypomina putina

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX