Syn Magdy Gessler poprowadzi program w TVN Style. Będzie mówił o żywieniu

Tadeusz Müller będzie gwiazdą programu TVN Style - donosi "Party". Nowy format ruszy już po wakacjach.

Syn Magdy Gessler - Tadeusz Müller niedługo zaistnieje w świecie mediów. Jesienią będziemy mogli zobaczyć go na antenie TVN Style.

Tadeusz Müller w TVN Style

Tadeusz Müller poprowadzi najnowszy format TVN Style dotyczący kwestii żywieniowych - donosi "Party".

Będzie nas uczył, że za pomocą zdrowego jedzenia można leczyć ciało i umysł - podaje portal.

Tadeusz z pewnością poradzi sobie w takiej tematyce. Świadczą o tym chociażby słowa Magdy Gessler, która uważa swojego syna za kompetentnego.

On jest bardzo skromny i niechętnie opowiada o swoich osiągnięciach. Ale kocha życie i ma wiele renesansowych talentów, a przede wszystkim niezwykłe spojrzenie na kuchnię i biznes. Ufam mu. Tadeusz jest moim autorytetem kulinarnym - powiedziała restauratorka w rozmowie z "Party"

Póki co nie są znane szczegóły całego projektu, ani jego tytuł. Wiadomo jedynie, że program ma ruszyć już niebawem, bo po wakacyjnej przerwie. 

Kim jest Tadeusz Müller?

Tadeusz jest dzieckiem z pierwszego małżeństwa Magdy Gessler z dziennikarzem niemieckiego Der Spiegel, Volkhartem Müllerem. Urodził się w Madrycie i ukończył SWPS w Warszawie na kierunku psychologii klinicznej.

W 2006 roku założył pierwszy w Polsce tapas bar - Casa To Tu. Jest też współwłaścicielem popularnej restauracji Orzo.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się doniesienia, że syn Magdy Gessler ma robić interesy z Anną Lewandowską. Plotki te szybko zostały zdementowane.

AG

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: