Lewandowscy na urodzinowej imprezie zbierali pieniądze. Przeznaczą je na CZD

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny wsparli finansowo Centrum Zdrowia Dziecka. Wykorzystali do tego swoje przyjęcie urodzinowe, które odbyło się w sobotę.

Anna i Robert Lewandowscy w minioną sobotę urządzili w Warszawie sekretne przyjęcie z okazji ich 30-tych urodzin. Swoich gości poprosili o to, żeby zamiast prezentów, przekazali pieniądze na konto Centrum Zdrowia Dziecka.

Zobacz też: Lewandowscy urządzili przyjęcie urodzinowe i zabronili robienia zdjęć. Ale paparazzi nie zawiedli. Wśród gości Wojewódzki, Pazurowie i inne gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy wspierają Centrum Zdrowia Dziecka

Placówka umieściła na swoim profilu na Facebooku podziękowania dla małżonków. Dowiedzieliśmy się, że do tej pory wpłynęło 5 tys. euro i prawie 132 tys. złotych.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wykorzystali swój bal urodzinowy, by zebrać pieniądze i po raz kolejny wesprzeć nasz Instytut. Poprosili swoich gości o przekazanie datków na Klinikę Neurochirurgii IPCZD. Na chwilę obecną z balu Ani i Roberta wpłynęło 131 950 zł i 5 000 euro. Kolejne środki nadal wpływają. Dziękujemy! - czytamy.

Pod postem internauci nie ukrywają, że doceniają ich gest. Ich zdaniem są wspaniałymi ludźmi, którzy po raz kolejni okazali serce innym. Życzą im także, żeby dobro wracało do nich każdego dnia.

I właśnie to są ludzie z wielkim sercem, którzy wiedzą, jak wykorzystać swoją popularność. Wielkie dzięki w imieniu swoim i myślę, że wielu innych.
Niech dobro do Was wraca każdego dnia!
Można Was lubić bądź nie, ale ogromny szacunek się Wam należy. Dzięki - czytamy.

Niektórzy także zapewnili, że dołączą się do akcji i przeleją pieniądze na konto Centrum Zdrowia Dziecka. Jak widać, takie akcje są potrzebne i poruszają ludzi do pomocy.

Anna i Robert Lewandowscy - działalność charytatywna

To nie pierwszy raz, kiedy Lewandowscy wsparli Centrum Zdrowia Dziecka. Często odwiedzają podopiecznych, z którymi rozmawiają i robią sobie zdjęcia. Poza tym przekazują spore sumy pieniędzy. W marcu na konto placówki wpłynęło pół miliona złotych od Lewandowskich, którzy wsparli remont oddziału rehabilitacji, który został częściowo zniszczony podczas nawałnicy.

Gwiazdy walczą z hejterami w sieci. Nie tylko Rozenek wdaje się w dyskusję z 'życzliwymi'

AW

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: