Partnerka syna Leszka Millera opowiedziała o okolicznościach śmierci. "To ja go znalazłam". Wcześniej się pokłócili

Leszek Miller Junior kilka dni temu popełnił samobójstwo. W rozmowie z Wirtualną Polską jego partnerka opowiedziała, jak wyglądały ostatnie chwile syna byłego premiera.

O śmierci Leszka Millera Juniora poinformowała na Instagramie jego córka, Monika. Mężczyzna popełnił samobójstwo, prawdopodobnie przez powieszenie się. Cierpiał na depresję. Jego partnerka, Katarzyna, opowiedziała Wirtualnej Polsce, co się stało przed jego śmiercią.

Zobacz też: Zakpiono ze śmierci Leszka Millera Juniora. Na wnuczkę polityka spadł okrutny hejt. Odniosła się do sprawy

Leszek Miller Junior nie żyje

Kobieta przyznała szczerze, że wieczorem doszło między nimi do kłótni. Przez to spali w różnych pokojach, czego teraz żałuje. 

Spałam na dole, bo mieliśmy sprzeczkę, a on był wtedy u góry. Jeszcze koło 2-3 w nocy zszedł na dół i potem zamknął się w sypialni na górze. Potem rozegrał się horror, najgorszy jaki można sobie wyobrazić. Żałuję, że nie poszłam spać na górę. Może by inaczej to się potoczyło - wyznała w rozmowie z WP.

To ona znalazła jego ciało. Było to dla niej traumatyczne przeżycie:

Byłam w domu. Ja go znalazłam. I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe - dodała.

Jej wersję potwierdził śledczy, który uczestniczy w badaniu sprawy. Dodał też, że do tej pory badają szczegóły zdarzenia.

Leszek Miller Junior

Leszek Miller Junior został znaleziony w swoim domu. Jego ciało przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie miała zostać przeprowadzona sekcja zwłok. Śledczy zbadają także, czy ktoś przyczynił się do jego śmierci. Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo w kierunku doprowadzenia syna byłego premiera namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życia.

Zobacz też: Syn Leszka Millera nie żyje. Wspominają go współpracownicy: Dla rodziców był oczkiem w głowie

Wnuczka Millera zadzwoniła do dziadka, by umówił ją z... synem Gowina. Jego reakcja bezcenna [KOŁO PLOTKA]

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.