Nina Terentiew prezentowała programy Polsatu i zaliczyła wpadkę. Nie miała pojęcia, o jakim serialu mówi

Polsat przedstawił najnowszą ofertę programową. W trakcie prezentacji nie zabrakło występów gwiazd, ale nie obeszło się też bez wpadki. Sprawdźcie, co działo się na ramówce.

Za nami prezentacja jesiennej oferty programowej Polsatu. Oprócz wyświetlenia najnowszego spotu reklamowego i zwiastunów programów i seriali, organizatorzy uatrakcyjnili wieczór m.in. występem jednego z uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak to na takich dużych imprezach bywa, nie obyło się bez wpadki. Nina Terentiew zapomniała, jaki serial prezentuje przed zgromadzonymi.

Nina Terentiew zaliczyła wpadkę na ramówce Polsatu

Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji tradycyjnie prezentowała, co zobaczymy jesienią w Polsacie. W trakcie opowiadania fabuły jednego z seriali, wymieniła część bohaterów, a także pozdrowiła reżysera. Zabrakło tylko jednej rzeczy... zapomniała, jak nazywa się produkcja, o której mówi, a chodziło o "W rytmie serca". Szybko zaczęła z siebie żartować.

Oczywiście zapomniałam, jak się nazywa - rzuciła ze śmiechem ze sceny.

"Lepiej późno niż wcale" - wielki hit Polsatu

Terentiew wyjawiła też, na jaki program szczególnie czeka. Wyznała, że to nowe show "Lepiej późno niż wcale", w którym udział wzięli: Piotr PolkKarol Strasburger, sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke. Format, w którym panowie wybrali się w nieznane początkowo mógł wydawać się dość żenujący, jednak świetnie zmontowany zwiastun zachęca do włączenia telewizora.

 

Ewa Farna porwała do zabawy publiczność

Na antenie swoją premierę będzie miał też program "Śpiewajmy razem. All Together Now". Show różni się od poprzednich talent shows Polsatu, takich jak "Idol" czy "Tylko muzyka. Must be the Music", a zadaniem uczestnika jest zaproszenie do zabawy jak największej liczby jurorów. Podczas ramówki Ewa Farna, która jest główną prowadzącą show, zaprezentowała, jak będzie wyglądać nowy format. Kiedy wzięła do ręki mikrofon i zaśpiewała "Jak nie my to kto", cała publiczność podniosła się z krzeseł i dołączyła do wspólnej zabawy.

Farna porwała publicznośćFarna porwała publiczność Screen z Ipla

Zainteresowało Was nowe show?

 

"Twoja twarz brzmi znajomo" - występ pierwszego uczestnika

Wtorkowego wieczoru można było obejrzeć pierwszy występ jednego z uczestników nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Rafał Szatan wcielił się w rolę Julio Iglesiasa i odśpiewał piosenkę "La Paloma". W załączonym wideo możecie zobaczyć, jak mu poszło.

Na który z programów czekacie najbardziej? My już wiemy, czego nie przegapimy w Polsacie.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.