Maffashion zaliczyła niezłą wpadkę. Namawiała do walki z jednorazowym plastikiem, później pokazała... napój ze słomką

Maffashion w ostatnim czasie wzięła udział w akcji społecznej, która ma na celu zachęcić lokale gastronomiczne w całej Polsce, żeby zrezygnowały z niepotrzebnego plastiku. Później się zapomniała i sama zamówiła napój ze słomką.

Maffashion po raz kolejny pokazała, że nie za bardzo myśli nad tym, co robi. Tym razem zaprzeczyła sama sobie i ideałom, które ponoć wyznaje. Nagranie, którym się pogrążyła, szybko zniknęło z jej konta.

Maffashion przeczy sama sobie

Niedawno na swoim Instagramie zachęcała do walki z używaniem niepotrzebnego plastiku. W spocie wystąpiła razem z innymi celebrytami m.in. Hubertem Urbańskim, Anją Rubik oraz Michałem Pirogiem.

Zaczynamy wspólną walkę z jednorazowym plastikiem! Akcja "TU PIJESZ BEZ SŁOMKI" ma na celu zachęcić miejsca w całej Polsce, żeby zrezygnowały z niepotrzebnego plastiku. Mały gest, który przeskalowany, naprawdę może mieć ogromne znaczenie- uświadamiała swoich obserwatorów.
 

Tłumaczyła też, że każdy może wesprzeć akcję. Apelowała, żeby zamawiając napój w lokalu, powiedzieć, żeby został podany bez słomki.

Od dziś, zamawiając cokolwiek, pamiętajcie, żeby powiedzieć: POPROSZĘ BEZ SŁOMKI. Wieloryby i Matka Ziemia się NAM za to odwdzięczą! - pisała w podniosłym tonie.

Zachęcała, zachęcała... A za niedługo mogliśmy zobaczyć relację, w której kelner przynosi jej wodę ze słomką. Co najlepsze - pokazała wszystko na InstaStories. Nagranie bardzo szybko usunęła.

MaffashionMaffashion Screen z Instagram.com/ maffashion_official

Tłumaczyła, że nie wiedziała, że do wody też podają słomki i przyznała, że musi się nauczyć pytania o to za każdym razem. Oby pamiętała, że musi o tym pamiętać...

Maffashion pojawiła się na okładce Vivy! Trudno ją rozpoznać

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.