Maffashion zaliczyła niezłą wpadkę. Namawiała do walki z jednorazowym plastikiem, później pokazała... napój ze słomką

Maffashion w ostatnim czasie wzięła udział w akcji społecznej, która ma na celu zachęcić lokale gastronomiczne w całej Polsce, żeby zrezygnowały z niepotrzebnego plastiku. Później się zapomniała i sama zamówiła napój ze słomką.

Maffashion po raz kolejny pokazała, że nie za bardzo myśli nad tym, co robi. Tym razem zaprzeczyła sama sobie i ideałom, które ponoć wyznaje. Nagranie, którym się pogrążyła, szybko zniknęło z jej konta.

Maffashion przeczy sama sobie

Niedawno na swoim Instagramie zachęcała do walki z używaniem niepotrzebnego plastiku. W spocie wystąpiła razem z innymi celebrytami m.in. Hubertem Urbańskim, Anją Rubik oraz Michałem Pirogiem.

Zaczynamy wspólną walkę z jednorazowym plastikiem! Akcja "TU PIJESZ BEZ SŁOMKI" ma na celu zachęcić miejsca w całej Polsce, żeby zrezygnowały z niepotrzebnego plastiku. Mały gest, który przeskalowany, naprawdę może mieć ogromne znaczenie- uświadamiała swoich obserwatorów.

Tłumaczyła też, że każdy może wesprzeć akcję. Apelowała, żeby zamawiając napój w lokalu, powiedzieć, żeby został podany bez słomki.

Od dziś, zamawiając cokolwiek, pamiętajcie, żeby powiedzieć: POPROSZĘ BEZ SŁOMKI. Wieloryby i Matka Ziemia się NAM za to odwdzięczą! - pisała w podniosłym tonie.

Zachęcała, zachęcała... A za niedługo mogliśmy zobaczyć relację, w której kelner przynosi jej wodę ze słomką. Co najlepsze - pokazała wszystko na InstaStories. Nagranie bardzo szybko usunęła.

MaffashionMaffashion Screen z Instagram.com/ maffashion_official

Tłumaczyła, że nie wiedziała, że do wody też podają słomki i przyznała, że musi się nauczyć pytania o to za każdym razem. Oby pamiętała, że musi o tym pamiętać...

Maffashion pojawiła się na okładce Vivy! Trudno ją rozpoznać

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Maffashion zaliczyła niezłą wpadkę. Namawiała do walki z jednorazowym plastikiem, później pokazała... napój ze słomką
Zaloguj się
 • Gość: Bff

  Oceniono 6 razy 6

  "nie wiedziałam że do wody dają słomki". A to nie o to chodzi w tej akcji, zapoczątkowanej przez nią z resztą, żeby przy zamówieniu mówić bez słomki, a nie zastanawiać się czy dają czy nie? Inteligencja max

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Dobrze, że te wszystkie blogerki / instagramerki / jutuberki wiedzą, jak się nazywają. To już coś.

 • wasz.as

  Oceniono 2 razy 2

  Ta i jej podobne blogerki utrwalają tylko w społeczeństwie niekorzystny (nawet dla nich samych) wizerunek kobiety - idiotki. Niestety, popularność ich wypocin wśród innych kobiet sprawia, że ten wizerunek jest faktem i faceci wolą być singlami.

 • yegua-ha

  Oceniono 1 raz 1

  Jakby na to nie patrzeć, fajna akcja. A dzięki wpadce, dotarła do większej ilości osób.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX