Borys Szyc gratuluje Rafałowi Zawierusze roli u Tarantino. Były plotki, że to on miał zagrać Polańskiego

Borys Szyc pogratulował publicznie Rafałowi Zawierusze angażu w filmie Quentina Tarantino. Zawierucha zagra Romana Polańskiego. Długo nie było wiadomo, kto dostanie tę rolę, ale wszyscy mówili, że Borys Szyc.

Borys Szyc bardzo się cieszy z sukcesu Rafała Zawieruchy. Napisał długiego posta na Instagramie. Smaczku sprawie dodaje fakt, że wcześniej wszyscy podejrzewali, iż rola u Tarantino trafi do Szyca. 

Borys Szyc gratuluje Rafałowi Zawierusze

Rafał Zawieruch właśnie przeżywa przygodę życia. Jest chyba najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi i trudno mu w to szczęście uwierzyć. Gratuluje Ci brachu, zazdroszczę nieludzko, ale jestem z Ciebie dumny! - pisze na swoim Instagramie Borys Szyc.

Rafał Zawierucha jest już w Hollywood, gdzie pracuje na planie najnowszego filmu Quentina Tarantino "One Upon a Time in Hollywood".

Polski aktor zagra tam młodego Romana Polańskiego, którego ciężarna żona Sharon Tate została zamordowana przez sektę Charlesa Mansona. Właśnie o zbrodniach tej grupy opowiadać będzie produkcja, której datę premiery wyznaczono równo na 50. rocznicę mordu na Sharon Tate.

 

Wszyscy myśleli, że to Borys Szyc dostanie tę rolę 

Zdjęcia do filmu ruszyły z początkiem wakacji, a do tej pory nie było właściwie wiadomo, kto zagra polskiego reżysera. Bardzo często wymieniano w tym kontekście nazwisko Borysa Szyca. 

Jedak to dużo mniej znany Rafał Zawierucha spodobał się Quentinowi Tarantino i to on wystąpi u boku gwiazd takich jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino czy Margot Robbie. Tym bardziej należy docenić ciepłe słowa Borysa Szyca, który podkreśla, że jest z kolegi dumny. 

Pierwsze zdjęcie Zawieruchy w charakteryzacji do filmu

Borys Szyc przy okazji swoich gratulacji pokazał jako pierwszy, jak będzie wyglądał filmowy Polański. Napisał:

Historyczna fota. Polański rozmawia z Piłsudskim (bez wąsa chwilowo) na messengerze.

Zawierucha ma szałowe baki, to trzeba przyznać.

 

Borys Szyc: "To najwyższa półka"

Po gratulacjach dla kolegi Borys dodał też żartobliwie:

Rafał kazał Was pozdrowić. Musi się wyspać, bo jutro grill u Pitta, potem lunch z Leo, a wieczorem z Margot oglądają film. A przede wszystkim razem grają i są filmową rodziną u Tarantino.

Ale na tym żarty się skończyły. Borys Szyc podkreśla, że Zawierucha ma przed sobą duże wyzwanie:

To najwyższa półka kochani i cieszmy się wszyscy, bo to oznacza, że nasz polski światek się jednak zmienił na świat. Trzeba marzyć i myśleć dalej niż sięga wyobraźnia, a wszystko jest możliwe. Z Kielc do Hollywood. To jest dopiero American Dream! Trzymajcie za chłopaka kciuki i mierzcie wysoko!

Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy film i naturalnie trzymamy za Rafała kciuki z wszystkich sił.

JAB

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?