Joanna Krupa i Douglas starają się o dziecko. "Czy będzie lepszy moment niż teraz?"

Joanna Krupa chce zostać mamą. W rozmowie z "Galą'" zdradziła, że ona i jej mąż są gotowi na zostanie rodzicami.

Joanna Krupa na początku lipca tego roku wyszła za mąż za Douglasa Nunesa. Modelka w końcu jest szczęśliwa. W wywiadzie z "Galą" powiedziała, że po raz pierwszy czuje, że chce zostać matką. 

Joanna Krupa chce urodzić dziecko

Zaraz po rozwodzie z Romainem Zago Joanna Krupa tłumaczyła, dlaczego nie miała dzieci z pierwszym mężem. W rozmowie z tabloidem "Świat i ludzie" przyznała:

Nie jestem egoistką i nie zrobię sobie dziecka tylko po to, żeby je mieć. Jednak kiedy będę w następnym związku, kiedy naprawdę się zakocham, to wtedy posiadanie dziecka będzie dla mnie priorytetem.

Słowa gwiazdy "Top model" w końcu się ziściły. Krupa znalazła miłość i ułożyła sobie życie z Nunesem. To właśnie z nim pragnie mieć dziecko. 

Przy Douglasie odnalazłam spokój, którego nie dawał mi Romek. Po raz pierwszy jestem pewna, że chciałabym zostać matką i urodzić dziecko - wyznaje Krupa w rozmowie z "Galą". 

Joanna Krupa ma plan na przyszłość

Krupa przyznała też, że marzy jej się dwójka dzieci. Chciałaby mieć córkę i syna. W wywiadzie dodaje, że jej mąż widzi ich rodzinę jeszcze większą i planuje aż troje maluchów. 

Krupa zapewnia też, że jest gotowa do macierzyństwa, a w jej życiu nie było lepszego momentu, by zostać mamą. 

A czy będzie lepszy moment niż teraz? Poślubiłam mężczyznę, którego kocham i któremu chcę urodzić dziecko. Mam ustabilizowaną pozycję zawodową, spełniam się w tym, co robię. Nie boję się, że ciąża mnie tego pozbawi, bo znam wiele gwiazd, które pracują do siódmego miesiąca ciąży. 

Jak widać modelka ma solidny plan na przyszłość. Mamy nadzieję, że jej marzenia szybko się spełnią. 

AG

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: