Wokalistka Złotego Maanamu dostaje wiadomości z pogróżkami. "Boję się o życie moje i moich dzieci". Sprawa została zgłoszona na policję

Karolina Leszko, która została wokalistką Złotego Maanamu, boi się się o swoje życie. Hejterzy grożą jej i jej rodzinie.

Po śmierci Kory, która zmarła 28 lipca, członkowie Maanamu postanowili reaktywować zespół. Bogdan Kowalewski, Paweł Markowski, Krzysztof i Ryszard Olesińscy zdecydowali się wznowić działalność Złotego Maanamu. Wokalistką została Karolina Leszko, która kiedyś została wybrana przez Marka Jackowskiego w "Szansie na sukces".

Zobacz też: Kamil Sipowicz w pierwszym wywiadzie po śmierci Kory. I bardzo intymnym. "Pochowano ją w czarnych spodniach..."

Złoty Maanam - hejterzy atakują nową wokalistkę

Zespół ma ruszyć w trasę koncertową, która będzie oddaniem hołdu Korze i Jackowskiemu. Takie plany nie spodobały się fanom zmarłej artystki. Leszko zaczęła otrzymywać wiadomości z pogróżkami i zaczęła się bać o swoje życie.

Zaczęłam się bać o życie moje i moich dzieci. Zalała mnie fala wyzwisk i pogróżek na prywatnym Facebooku. Na dodatek ktoś zapowiedział, że przyjedzie na nasz koncert i zrobi tam demolkę - mówiła Leszko w rozmowie z "Faktem".

Jak podaje "Super Express", Wojciech Pijanowski, menedżer zespołu, od razu zareagował. Zgłosił sprawę na policję. Jak tłumaczy, kobieta ma takie same prawa jak inni, a na język nienawiści są odpowiednie paragrafy.

Sprawę zgłosiliśmy na policję. Karolina ma takie same prawa jak inni. Policjanci już prześwietlają tego hejtera. Napadanie na dziewczynę bez powodu to jest świństwo do kwadratu. Ja rozumiem krytykę, ale unikałbym chamstwa i języka, który podpada pod paragrafy Kodeksu karnego - mówił.

Złoty Maanam powraca

Pomysł reaktywowania Złotego Maanamu od samego początku nie spodobał się fanom Kory. Uważają, że to dla członków zespołu szansa na zrobienie pieniędzy. Podobnego zdania jest menadżerka zmarłej artystki, Katarzyna Litwin. Jej zdaniem, tłumaczenie się, że robią to po to, żeby oddać hołd Oldze Sipowicz, jest nieszczere. Przypomnijmy, że sama Kora także nie była fanką Złotego Maanamu. W 2014 roku w jednym z wywiadów nazwała zespół "hienami cmentarnymi".

AW

Więcej o:
Komentarze (16)
Wokalistka Złotego Maanamu dostaje wiadomości z pogróżkami. "Boję się o życie moje i moich dzieci"
Zaloguj się
 • Gość: ANIK

  Oceniono 5 razy 5

  Na zdjeciach to nie Karolina Leszko ...

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  dlaczego piszecie o jakiejś Leszko a nieustannie pokazujecie zdjęcia Kory???
  Czy to nie nadużycie?
  Niech baba sama zarabia na swój wizerunek.

 • Gość: Metalowiec

  0

  Maanam to przede wszystkim Marek Jackowski i Jego kompozycje. Gdyby nie Marek, Kora pewnie byłaby szarą mieszkanką Krakowa i nikt by o niej nie usłyszał. Jackowski był pomysłodawcą projektu, a pozostali muzycy wykonują wolę zmarłego. Poza tym Kora chciała wyautować Marka Jackowskiego z zespołu 10 lat temu. Niech hejterzy się walą.

 • zawszeniewiadoma

  0

  Dlaczego Gazeta.pl wprowadza Czytelników w błąd? Złoty Maanam koncertuje od 5 lat, a jego nazwę wymyślił Marek Jackowski i on także wybrał na wokalistkę Karolinę Leszko, co notarialnie potwierdziła jego żona Ewa Jackowska. Z Korą Marek rozstał się bezpowrotnie w 2008 roku i już nigdy potem ich drogi się nie spotkały, a Kora miała zakaz używania nazwy Maanam, co zresztą potwierdziło się, bo zanim została jurorką, występowała jako Kora i Zespół. Złoty Maanam wypełnia od lat wolę LIDERA Marka Jackowskiego. Proszę, zanim napiszecie jakieś głupoty doinformujcie się.

 • klm747

  Oceniono 4 razy 0

  i bardzo dobrze...
  ten debil myślał, że jest anonimowy w necie...

 • anna.maria0

  Oceniono 8 razy -2

  A mogli się nazwać "Kocham Maanam" i już fani Kory by wybaczyli. "Złoty Maanam", to jakby mieli być lepsi, a to wkurza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX