Sykut-Jeżyna myśli o drugim dziecku, ale jej maż twierdzi, że mają "za małe mieszkanie". Wiecie, jaki ma metraż?

Piotr Jeżyna ujawnił w rozmowie z "Faktem" wyznał, że planują z żoną powiększenie rodziny. Najpierw jednak chcą zapewnić dzieciom większe mieszkanie.

W grudniu 2016 roku Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna zostali szczęśliwymi rodzicami małej Róży. Niebawem dziewczynka skończy dwa latka i wszystko wskazuje na to, że jej rodzice już myślą o kolejnej pociesze.

Paulina Sykut-Jeżyna chce drugiego dziecko

Choć Paulina i Piotr są gotowi na drugiego dziecko okazuje się, że jest pewien problem. Jaki? Chodzi o mieszkanie. W rozmowie z Fakt.pl, mąż dziennikarki wyznał, że ich obecny apartament jest za mały dla czworga.

Mamy plany, aby przeprowadzić się do większego apartamentu lub ewentualnie domu. Już zaczynamy szukać i zobaczymy, jak będzie. Będzie większe mieszkanie, będziemy myśleć o dzieciach - powiedział. 

Jednak tabloid przypomina, że Paulina i Piotr mieszkają na powierzchni... 200 metrów kwadratowych! Małżonkowie przeprowadzili się do apartamentu w centrum Warszawy 4 lata temu. Czy to aby na pewno za mało dla czteroosobowej rodziny?

Mieszkało się w mniejszych mieszkaniach. By jednak miejsce spełniało wszelkie wymogi i można było się w nim dobrze zadomowić, nie może brakować pewnej przestrzeni - dodał Piotr.

A Wy co o tym myślicie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.