Przyjaciółka Meghan Markle pokazała rodzinne zdjęcie. Fanom przypomniała się zabawna sytuacja ze ślubu książęcej pary. Ten chłopiec skradł show!

Jessica Mulroney opublikowała zdjęcie z dziećmi. Jeden z chłopców ma na fotografii ten sam szeroki uśmiech, który wszyscy pamiętają ze ślubu brytyjskiej pary królewskiej.

Choć od ślubu Meghan Markle i księcia Harry'egominęły ponad 3 miesiące, cały świat ciągle wraca wspomnieniami do tego wyjątkowego wydarzenia. Zrobiła to m.in przyjaciółka Meghan. Jessica Mulroney opublikowała na Instagramie zdjęcie, które sprowokowało internautów do przypomnienia sobie zabawnej sytuacji, jaka miała miejsce podczas ślubu.

Jessica Mulroney pokazała rodzinne zdjęcie

Na Instagramie Jessici pojawiła się fotografia, na której widzimy ją wraz z trójką dzieci.

 
Ta twarz Briana przypomina mi… - napisała.

O co chodziło Mylroney? Wystarczy spojrzeć na szeroki uśmiech Briana, aby przypomnieć sobie, że ten sam wyraz twarzy gościł na jego buzi podczas ślubu książęcej pary. Kiedy chłopiec przekroczył próg kościoła, z zachwytu otworzył usta.

Z resztą, zobaczcie sami:

Uśmiechnięty chlopiec na ślubie Meghan i Harry'egoUśmiechnięty chlopiec na ślubie Meghan i Harry'ego fot.Youtube/Wnuczek

Fani od razu skomentowali zdjęcie przyjaciółki Meghan:

To był niesamowity moment, gdy wchodzili do kościoła. Uwielbiałam jego promienny uśmiech.
To był najzabawniejszy moment całej ceremonii!
Ten chłopiec skradł Meghan show!

Musimy się zgodzić. Mały Brian grał wtedy pierwsze skrzypce!

Zobacz wideo

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.