Olga Kalicka zagrała pierwszą rozbieraną scenę w karierze. "Po słowie 'akcja' wątpliwości znikają"

Olga Kalicka wystąpiła nago w rosyjskim serialu "Boris Godunov". To pierwsza tak odważna scena aktorki.

Olga Kalicka zdobyła popularność dzięki roli Magdy w serialu "Rodzinka.pl". Młodziutka aktorka zagrała jeszcze w kilku serialach, a także wzięła udział w 6. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". 

Teraz Kalicka zaczyna robić karierę międzynarodową - możemy ją zobaczyć w rosyjskim serialu "Boris Godunov”.

Olga Kalicka nago

Olga Kalicka w serialu "Boris Godunov” wcieliła się w postać carycy Maryny Mniszchówny. To właśnie w tej produkcji gwiazda po raz pierwszy miała swoje rozbierane sceny.

W rozmowie z "Faktem" Olga Kalicka zdradziła, jak czuła się podczas nagrywania tej trudnej dla niej sekwencji. Aktorka nie kryła, że towarzyszyła jej spora trema. 

Musiałam się rozebrać. To było straszne! Trudno jest, zwłaszcza kobietom, stłumić w sobie myśl, czy dobrze wygląda, czy jest naturalna… Dopiero po słowie „akcja” te wątpliwości znikają, bo wtedy nie jest się już sobą tylko odgrywaną postacią - wyznała Kalicka. 

Olga Kalicka zadowolona z nowej roli

Rozbierana scena nie zniechęciła jednak Olgi Kalickiej do nowej roli. Artystka zamieszcza na swoim Instagramie sporo zdjęć z serialu oraz pokazuje kulisy jego tworzenia. Pod zamieszczonymi fotografiami z planu nie brakuje entuzjastycznych wpisów.

OLGA KALICKA POKAZUJE ZDJĘCIA Z PLANU ROSYJSKIEGO SERIALU. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej pracy!
Kocham moją pracę - pisze gwiazda na Instagramie.

Aktorce życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że niedługo będzie można zobaczyć tę odważna scenę z jej udziałem.

AG

Więcej o: