Norbi nie popisał się na ramówce TVP. Pomocy szukał u Kurskiego. Zdradził też, co myśli o Janowskim. Muzyk nie będzie zadowolony

Norbi został nowym prowadzącym programu "Jaka to melodia?". Na prezentacji jesiennej ramówki TVP zaliczył wpadkę. Wyszło dosyć żenująco.

W czwartek odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVP. Nie zabrakło na niej największych gwiazd stacji, w tym nowego prowadzącego programu "Jaka to melodia?". Norbert "Norbi" Dudziuk już naraził się widzom show.

Zobacz też: "Jaka to melodia?". Norbi zastąpi Janowskiego? "Byłbym półgłówkiem, gdybym nie miał stresu" [TYLKO U NAS]

"Norbi" nowym prowadzącym

Po pierwsze - Norbi nie wiedział, kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu z jego udziałem. Zastanawiał się pomiędzy 1 a 3 września. Z pomocą przyszedł mu Jacek Kurski, który poinformował, że show startuje pierwszego dnia miesiąca.

Po tym było tylko gorzej. Chcąc być zabawnym, uderzył w Roberta Janowskiego. Naszym zdaniem nie wyszło zabawnie, choć zapewne Norbi miał taki zamiar.

No robota jest świetna, bardzo dobrze płacą, bardzo dobrze śpiewają. Wiesz, wzięli też nowego kolesia do prowadzenia, no i jest lepszy - dodał na koniec.

Zobacz też: Tłum gwiazd na ramówce TVP. Cichopek w ognistej czerwieni, ale uwagę skradła Lipowska! Kusa kreacja odsłoniła jej zgrabne nogi

"Jaka to melodia?" - nowy sezon

Nowy sezon programu będzie się różnił od poprzednich. Po pierwsze, nie zobaczymy już Roberta Janowskiego, który się zwolnił. O powodach jego decyzji możecie przeczytać TUTAJ. Oprócz tego producenci wymyślili, żeby urozmaicić weekendowe odcinki. W soboty będą występowały dwuosobowe drużyny, a w niedziele do rywalizacji staną gwiazdy. W dni powszednie będą rywalizowali pojedynczy uczestnicy, tak jak to było do tej pory.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.