Piotr Kupicha jeszcze nie zdążył się rozwieść, a jego nowa dziewczyna już była w ciąży. Teraz są po ślubie

Piotr Kupicha wziął sekretny ślub z Eweliną Sienicką. Para podobno zaczęła się spotykać jeszcze wtedy, gdy lider zespołu "Feel" był przed rozwodem z pierwszą żoną.

Piotr Kupicha ożenił się niedawno ze swoją już wieloletnią partnerką Eweliną Sienicką. Szczegóły ceremonii ślubnej pozostają nieznane. Mało kto pamięta, że lider zespołu Feel zaczął swój nowy związek, będąc jeszcze mężem Agaty Fręś. Zaledwie 5 miesięcy po rozwodzie jego nowa partnerka urodziła córkę. 

Ewelina Sienicka i Piotr Kupicha

Kiedy Piotr Kupicha rozwodził się z Agatą Fręś, z którą ma dwoje dzieci, zapewniał, że jego małżeństwo przechodziło kryzys od dłuższego czasu. Żona nie mogła ponoć poradzić sobie z popularnością męża, który ciągle był w rozjazdach. 

Po rozwodzie Kupicha udzielił specyficznego wywiadu dla "Twojego Stylu", w którym opowiedział o nowym związku. Nauczony doświadczeniem nie wyznawał nowej partnerce dozgonnej miłości:

Niestety nie mogę jej obiecać, że będę kochał zawsze.

Sekretny ślub Piotra Kupichy

Po latach związku Ewelina doczekała się ślubu z ukochanym. Piotr zadbał, żeby to była kameralna ceremonia z dala od blasku fleszy:

Łączy ich miłość, o której nie chcą jednak opowiadać publicznie. Ceremonia odbyła się trzy tygodnie temu. Było to bardzo osobiste przeżycie. Piotr i Ewelina są szczęśliwi - powiedział w rozmowie z nami Marcin Bachara, menadżer zespołu "Feel"

O ślubie pary spekulowano już dwa lata temu:

Żyje im się cudownie. Ich dwuletnia córka Jagódka świetnie się rozwija, a Piotr jest już pewny, że Ewelina jest kobietą jego życia - podał wtedy "Super Express".

Kim jest Ewelina Sienicka? 

Ewelina Sienicka jest zawodową modelką i ma 29 lat. W 2007 roku została II wicemiss Polonia. Pochodzi z Białegostoku. Ewelina jest matką trzeciego i najmłodszego dziecka Piotra Kupichy. Jagoda przyszła na świat w 2014 roku.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>