Robert Janowski pożegnał się z widzami "Jaka to melodia?": "To już koniec". Poprowadzi nowy program. "Rozmowy trwają"

Robert Janowski pożegnał się z widzami programu "Jaka to melodia?" i podziękował im za 21 lat wspólnej zabawy. Tymczasem jego menedżerka potwierdziła, że trwają rozmowy nad nowym programem, który ma poprowadzić.

Robert Janowski nakręcił ostatnie dziesięć odcinków swojego show i po 21 latach zakończył pracę na planie "Jaka to melodia?". W obszernym wpisie na Facebooku podziękował widzom, współpracownikom, producentowi "Media Corporation" oraz TVP. Zaapelował, by pomimo ostatnich negatywnych emocji związanych z jego odejściem, zachować tylko te dobre wspomnienia.  

Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie "Jaka to Melodia?" i naszych ostatnich dziesięciu odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec. 21 lat... Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie. I nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień!
Dziękuję Media Corporation - producentowi, który przy udziale nas wszystkich, stworzył coś, co nie było tylko zwykłym telewizyjnym teleturniejem. Ten program to coś więcej niż jaka to melodia?! To 21 lat naszego wspólnego życia. (...) Dziękuję TVP za 21 lat emisji ,, Jaka to melodia?"- programu, który łączył pokolenia. Programu, który dzięki uczciwości, lojalności, wiedzy i pasji wszystkich biorących w nim udział był dobry dla wszystkich i na wszystko. Jak ulubiona piosenka- zmieniona, będzie być może równie ładna, ale nigdy nie będzie częścią naszej duszy.
I teraz WY! Uczestnicy, Zawodnicy, Telewidzowie i Fani! Najlepsi, Najwspanialsi, Najważniejsi! 

Robert Janowski poprowadzi nowy program?

"Plejada" donosi, że już trwają rozmowy nad nowym programem, który ma poprowadzić Robert Janowski. Format show miałby być zbliżony do "Jaka to melodia?". 

Rozmowy są prowadzone, ale na tym etapie jeszcze nic nie mogę zdradzić. Prosimy o trochę cierpliwości. Program ruszyłby na wiosnę - powiedziała Monika Janowska w rozmowie z serwisem. 

"Jaka to melodia" wróci w odświeżonej formule

Przypomnijmy, że odejście Janowskiego odbyło się w atmosferze skandalu. Muzyk wyznał, że o planach TVP zmiany formuły show dowiedział się z mediów. Nie przystał na nowe warunki współpracy i po 21 latach zrezygnował z roli prowadzącego. TVP zarzuciła mu, że "nie wykazał woli współpracy". Ostatnio ujawniono, że z programem rozstali się także muzycy i solistki

WJ

Więcej o:
Komentarze (47)
Robert Janowski pożegnał się z widzami "Jaka to melodia?": To już koniec. Poprowadzi nowy program? "Rozmowy trwają"
Zaloguj się
 • Gość: Krakowianka

  Oceniono 11 razy 11

  Ależ szkoda, ten program to tylko z Panem Janowskim. Dla mnie to koniec programu. Może konkurencyjna stacja zadziała i stworzy coś na podobieństwo i zatrudni Pana Roberta. W ramach protestu nie będę oglàdała programu na tvp1

 • stef0909

  Oceniono 28 razy 10

  Zwisa mi ten pan jak ma dalej współpracować z Qu...TV to niech się wali!!!!

 • endriu641

  Oceniono 14 razy 6

  Ciekawe o czym może być program pod tytułem "Rozmowy trwają".

 • Gość: Joanna

  Oceniono 5 razy 5

  Jedyny program na jedynce który oglądałam teraz już jedynka przestaje istnieć szkoda

 • Gość: Kasia

  Oceniono 5 razy 5

  Szkoda. Profesjonalne prowadzenie, swobodne, z żartem i ładne śpiewanie. Strata dla telewizji. Chętnie oglàdałam.

 • skromne-zero

  Oceniono 10 razy 4

  Program Roberta oglądałam, ale teraz TVPis może przestać istnieć, tam już nie będzie czego oglądać.

 • maks1956

  Oceniono 7 razy 3

  Szkoda butów na wchodzenie do stodoły pełnej gnoju, jaką jest tvpis.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Pani menager Janowskiego oburzona oszustwem.Dobre sobie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX